Jiří Bílek
45’
30’
Filip Novák

Baumit měl impozantní nástup a hned v první minutě musel Hrubeš vyrážet na roh nebezpečnou hlavičku Juna po centru Nováka. Také v dalších minutách byli aktivnější hostující hráči a do vedení je mohl poslat Mingazov, který využil hrubky Juhara na polovině, postupoval do sólového úniku, ale pražský obránce ho dokázal ještě dostihnout a také odzbrojit, aniž by Mingazov akci zakončil.

100% tutovku pak ve 22.minutě prováhal Novák, který dostal krásný pas na malé pokutové území a zblízka míč poslal jen do ruky padajícího brankaře Hrubeše. Jablonec mohl vzápětí litovat, ale také jablonecký brankař Hrubý se vyznamenal, když včas vyběhl proti osamocenému Vukadinovičovi a míč z jeho kopačky skončil na hrudi jabloneckého brankaře.

Po půlhodině hry vybojovali jablonečtí hráči standardní situaci ve vzdálenosti 18 metrů od branky a Novák přes zeď poslal míč přesně k tyči – 0:1.

V následujících minutách se několikrát pokusili o zakončení jak domácí tak hosté, ale ani jedna střela nemířila mezi tři tyče. Až v samotném závěru kopala Slavia standardní situaci z poloviny hřiště, Bílek si šikovně ve vápně odskočil od svého strážce a hlavičkou přes celou branku vyrovnal – 1:1.

Druhý poločas se hrál hodně průměrný fotbal, kterému chyběly šance a logicky tak i branky. Sešívaní přidali na důrazu a v úvodu druhého poločasu si vynutili i lehký tlak, který ale k vážnějšímu ohrožení branky nevedl.

První povedenou akci druhého poločasu tak měl na svědomí v 57.minutě jablonecký Mingazov, jenž se prosmýkl mezi Dobrotkou a Latkou jako úhoř, ale v následné velmi výhodné pozici zamířil nad! O další čtyři minuty později Pernica po rohu líznul míč hlavou a ten jen těsně minul tyč.

Kdo po této akci odešel na párek a vrátil se až na posledních pět minut, nemusel litovat neb o nic vážného nepřišel. Až v 84.minutě si na před pokutovým územím narovnal míč na levačku Pospíšil a donutil Hrubeše k vážnějšímu zákroku. Následovaly hned tři rohové kopy po sobě, ale bez nebezpečného zakončení.

Rozhodnout tak mohli domácí a opět v poslední minutě poločasu. Slavisté získali výhodu přímého kopu ze 16 metrů a po rozehrávce nakrátko vypálil Balaj těsně mimo. Body se tak v Edenu dělily.