4’
-
70’
-

V úvodních minutách zápasu se stalo plno věcí. Hned ve 2. minutě byl ve vápně našeho soupeře sražen k zemi Vakho, ale sudí penaltu nepískal. Vzápětí se Novi Pazar dostal do nevinné akce, která skončila dvojitým zakončením kapitána Soumaha a stav byl 1:0. Krátce na to jsme se dostali opět do vápna soupeře, kde byl podražen tentokrát Krulich, ale ani tentokrát se píšťalka neozvala.

Postupem času jsme přebírali iniciativu a začali být více na míči, ale chyběla nám finální fáze. Ve 23. minutě postupoval Alegue k vápnu, kde byl faulován a dostali jsme výhodu volného kopu z dobré pozice. Míče se ujal Filip Souček a pravačkou kroutil míč na zadní tyč a těsně minul šibenici. O chvíli později jsme zahrávali rohový kop, po kterém jsme měli násobné zakončení, ale obrana dokázala ustát tyto nebezpečné momenty. Další z řady rohových kopů přišel ve 43. minutě. Míč letící na zadní tyč se odrazil k Alexisovi, který trefil přesně šibenici - 1:1.

Se čtyřmi změnami v sestavě jsme zahájili druhý poločas: Hanuš - Štěpánek, Martinec, Tekijaški - Souček D., Souček F., Hübschman, Náprstek - Drchal, Krulich, Alegue. Ve druhém poločase byl soupeř ze začátku aktivnější a hned v 50. minutě zvonilo břevno po rohovém kopu. Větší šance se ale delší dobu neobjevovaly ani na jedné straně. V 60. minutě byla k vidění nefotbalová záležitost. Krulich byl v souboji o míč a soupeř sevřel balon mezi nohy, čímž Krulichvoi zamezil hrát. Následoval zřejmě kontakt a začala strkanice obou týmů. Po uklidnění emocí jsme prostřídali další hráče - Chramosta a Kanakimana nahradili Krulicha a Alegueho.

V 70. minutě opak soupeř podnikl rychlou akci po pravé straně a prudký centr před brankou našel nabíhajícího hráče, srbského týmu, který zavěsil pod břevno na 2:1. Dlužno dodat, že situace byla ve výrazném ofsajdu. Ve zbylém čase jsme se snažili dostávat do lepších pozic pro zakončení, ale nedařilo se nám překonat soupeřovu obranu.