Vstupenky

Vstupenky na jednotlivá ligová utkání v sezóně 2024/2025 se budou prodávat ve dvou cenových kategoriích.

KATEGORIE I.: Sparta, Slavia, Liberec, Plzeň, Ostrava

KATEGORIE II.: ostatní ligoví soupeři

ONLINE PRODEJ VSTUPENEK

Plná cena platí pro dospělé fanoušky, kteří nespadají do kategorie zlevněná. Ta zahrnuje ženy, děti do 15 let a studenty s platnou kartou ISIC nebo potvrzením o studiu. Vozíčkáři s doprovodem mají vstup zdarma na omezený počet míst na hlavní tribuně v sektoru A.

Zakoupením vstupenky souhlasíte s Obchodními podmínkami k prodeji permanentních vstupenek a vstupenek. Obchodní podmínky jsou dostupné ZDE.

VSTUPENKY 2024/2025 V PŘEDPRODEJI

Nově od soutěžního ročníku 2024/2025 nabízíme možnost levnějšího nákupu jednorázových vstupenek v předprodeji. To samozřejmě platí také pro fanoušky hostů. U plné ceny činí úspora při nákupu v předprodeji 50 Kč. U zlevněných vstupenek je cena nižší o 25 korun.

Ceny v online předprodeji budou platné vždy od zahájení prodeje na určité utkání až do 1 dne před utkáním (s výjimkou generálky proti AC Sparta Praha B, kdy je vstupné 50 Kč. Majitelé permanentek mají vstup zdarma).

VSTUPENKY 2024/2025 V DEN ZÁPASU

DŮLEŽITÉ INFORMACE
  • Všechny pokladny se otevírají 1 hodinu před začátkem utkání a jsou otevřeny do 40. minuty utkání.
DĚTSKÉ VSTUPENKY
  • děti do 15 let nebo studenti s platnou kartou ISIC nebo potvrzením o studiu
VOLNÉ VSTUPENKY
  • držitelé průkazu ZTP /P - po předložení platného průkazu + 1 osoba doprovodu - pouze do vyhrazeného sektoru Tribuna A - sektor A
BEZ VSTUPENKY
  • pouze děti do 3 let věku BEZ NÁROKU NA SEDADLO (v kočárku apod.)
VIP PARKING
  • V sezóně 2024/2025 máte možnost koupit si parkovací místo na parkovišti u hlavního vstupu na stadion Střelnice pro zápas Chance Ligy (včetně nadstavby) nebo na zápasy domácího poháru MOL Cup! Cena parkovacího místa na jednu sezónu je 4500 korun!
  • Cena jednorázového parkingu je ve dvou cenových kategoriích dle soupeřů (podobně jako vstupenky).
  • Pro držitele parkovacího průkazu ZTP a ZTP/P je možné zažádat o parkovací kartu na stání u Hotelu Sport při domácích fotbalových zápasech. Více informací vám poskytne ticketing klubu!

ORIENTAČNÍ PLÁN STADIONU STŘELNICE

Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner