Na Slovácko s celou rodinou

FK Jablonec 1.FC Slovácko
ePojisteni.cz liga, 3. kolo so 13. 8. 2016, 17:00

Zábava pro celou rodinu na Střelnici! Taková je nabídka na krásné sobotní odpoledne při utkání nejvyšší fotbalové soutěže v Jablonci.

Po dvou výhrách v ePojisteni.cz lize a bezpečném postupu do třetího kola MOL Cupu budou chtít jablonečtí hráči potvrdit dobrý vstup do sezóny i v utkání proti Slovácku. Přijďte jim na Střelnici pomoci udělat další krok!  V sobotu 13. srpna vás ale kromě fotbalu čeká i spousta zábavy v ochozech.

Jmenovky na sedačkách a prodej permic

Hráči nastupují v nových dresech a také permanentkáři si zaslouží nové jmenovky. Před druhým utkáním na Střelnici v nové sezóně jsme umístili nové cedulky se jmény na každou sedačku. Pokud máte svoji permici, tak už lehce najdete svoje místo na stadionu a budete se na svém sedadle cítit jako doma. Pokud ještě nemáte svoji permanentku, využijte prodeje u jedné z pokladen při hlavním vstupu. Prodej permanentek stále pokračuje - v den utkání v čase od 15:30 do 17:40 hodin nebo každý všední den na klubovém sekretariátu v čase 7 - 15 hod.

Akce ve fanshopu

Pouze v den utkání proti 1. FC Slovácko bude v kamenném fanshopu na Střelnici vybraný sortiment za výhodnější ceny. S výraznou slevou si tak můžete pořídit klíčenku (za 60 místo 100 korun) nebo sprchový gel (v ceně po slevě 85 Kč). Na takto zlevněné předměty už nebude možné uplatnit další slevu. Fanshop bude otevřen jako vždy od otevření areálu (15:30 hod.) během celého utkání a bude přístupný (hlavním vstupem) i příznivcům z B tribuny.

Dětská fanzóna

Naše hostesky se opět společně s maskotem Jizerkou postarají o zábavu pro dětské příznivce. Uvnitř multifunkční budovy za hlavním vstupem znovu vyroste dětská fanzóna.  Nebojte se proto vzít s sebou na sobotní zápas své děti. Kromě XBOXů nebo skákacího hradu si tam mohou děti malovat nebo třeba zastřílet na fotbalovou branku. Odnesou si domů balonky nebo si mohou udělat památeční fotku s naším oblíbeným maskotem - sovičkou Jizerkou. Pokud přijdete na zápas s dětmi bez vstupenek, doporučujeme pak zakoupit na pokladně lístky do rodinného sektoru, který se nachází hned v krajním sektoru A na hlavní A tribuně.

Soutěž pro členy Dětského fanklubu

Pro děti z našeho dětského fanklubu je určena nová soutěž! V zápasovém bulletinu Jablonecký gól (na stadionu u hostesek k dostání zdarma) na dětské straně 25 se nacházejí zajímavé hádanky. Stačí poslat naskenovanou stránku s řešením nebo jinak popsat jejich řešení na email fanousci@fkjablonec.cz nejpozději do úterý 16. srpna 2016 a můžete vyhrát zajímavé ceny z našeho fanshopu. Vyhodnocení najdete zase v dalším čísle našeho bulletinu při utkání se Slováckem. Pro všechny ostatní platí jediné - stát se nejdřív členem našeho Dětského fanklubu. Výhercem z minulého čísla bulletinu se stal devítiletý člen Dětského fanklubu Matěj Pokorný z Jablonce. Gratulujeme!

Lepší odbavení a servis na B tribuně

Po zkušenostech z prvního zápasu letošní sezóny proti Karviné došlo k opatřením, která mají zpříjemnit a urychlit odbavení fanoušků při vstupu do B tribuny. Celková návštěva na Střelnici při prvním duelu nové sezóny proti ligovému nováčkovi všechny potěšila. Zároveň však přinesla několik logistických problémů, což vedlo k pozdnímu příchodu části publika na svá místa. Pokladny s prodejem vstupenek budou tentokrát posíleny větším počtem stanovišť. Přesto doporučujeme všem příznivcům přijít k pokladnám na Střelnici s předstihem, případně využít také horní vchod B tribuny od jižní strany anebo si zajistit vstupenky v předprodeji online.

Author Štěpán Hanuš