Vstupenky online

Rychlé zprávy

Doma s Plzní v neděli

První domácí utkání nového ligového ročníku proti Viktorii Plzeň odehrajeme v neděli 6. srpna od 16 hodin. Zápas nebude vysílat žádná televize.

Na Slovácku v sobotu od 17.00

První ligové kolo nového ročníku HET ligy odehrajeme na půdě 1.FC Slovácko v sobotu 29. července od 17 hodin! Utkání nevysílá žádná televizní stanice.

Zápasy v Rakousku

V pátek 7. července došlo k aktualizaci termínů přípravných zápasů v Rakousku. Na webu v kalendáři zápasů najdete přesný čas i místo přípravných zápasů na herním soustředění v Rakousku. Zápasy najdete také kliknutím na tento ODKAZ!

Start na Slovácku

Sezónu 2017/18 zahájíme utkáním venku. V prvním kole se představíme na hřišti 1.FC Slovácko. Podještědské derby v Liberci je na pořadu v 12. kole. Rozpis všech utkání HET ligy bude již brzy na webu.