This text will be replaced
květen

Informace k odjezdu autobusů na finále!

Ve středu 9. května nás od 20:15 hodin čeká jedno z nejdůležitějších utkání sezóny. A jsme rádi, že u toho budete s námi přímo v Mladé Boleslavi! Nyní si v článku přečtěte pozorně všechny informace!

MOL Cup 2017/2018 | F

:

Branky SLA: 14. 39. Tecl, 90. Stoch

Branky JAB: 34. Pernica

Obecné informace pro fanoušky

Stadion v Mladé Boleslavi se ve středu otevře již 2,5 hodiny před výkopem zápasu a připraveny budou od 17:45 hodin také všechny stánky s občerstvením. Je nutné počítat s tím, že budou při vstupu do areálu Městského stadionu v Mladé Boleslavi důkladné kontroly fanoušků, aby se zajistila co nejvyšší bezpečnost zápasu. Přijďte na finále s dostatečným časovým předstihem! A dodržujte pokyny pořadatelů a bezpečnostní agentury na stadionu.

Naše sektory jsou na tribuně ZÁPAD (u střídaček). Pro vstup na stadion využijte hlavní vchod směrem od ulice U Stadionu. Pokud jedete na zápas autem, využít můžete parkování v přilehlých ulicích.

Návštěvní řád stadionu v Mladé Boleslavi

Informace k odjezdu autobusů

Autobusy s fanoušky budou odjíždět z parkoviště před víceúčelovou budovou Střelnice (u hlavních pokladen stadionu). Do těchto míst bude pro ostatní automobily zákaz vjezdu! Takže vyrazte na sraz pěšky nebo využijte parkoviště u Kauflandu.

Přistavení autobusů je v 16:30 hodin. V 17:30 hodin je plánovaný odjezd do Mladé Boleslavi.

Před odjezdem bude u každého autobusu probíhat distribuce vstupenek a triček podle jmenného seznamu. Tímto vás žádáme o maximální součinnost a včasný příjezd na parkoviště, aby vše před odjezdem na finále proběhlo hladce a podle plánů. Respektujte také, prosím, rozdělení do autobusů. Snažili jsme se vycházet z toho, co jste nám hlásili při nákupu. Seznamy rozdělení do autobusů jsou konečné a měnit se nebudou!

Rozdělení do autobusů najdete zde!

V Mladé Boleslavi budou naše autobusy zajíždět k hlavnímu vstupu na stadion, tam jen vystoupíte a můžete se vydat na stadion. Na stejném místě pak bude po utkání odjezd do Jablonce. Opět podle stejného zasedacího pořádku. Přesný čas odjezdu do Jablonce nelze nyní určit s ohledem na okolnosti utkání. Nicméně počítejte s tím, že se bude odjíždět zhruba 30 až 45 minut po závěrečném hvizdu.