This text will be replaced
Aktualita
8
květen
2018

Informace k odjezdu autobusů na finále!


Ve středu 9. května nás od 20:15 hodin čeká jedno z nejdůležitějších utkání sezóny. A jsme rádi, že u toho budete s námi přímo v Mladé Boleslavi! Nyní si v článku přečtěte pozorně všechny informace!

MOL Cup 2017/2018 | F


3
:
1
2:1

Branky SLA: 14. 39. Tecl, 90. Stoch

Branky JAB: 34. Pernica


Obecné informace pro fanoušky

Stadion v Mladé Boleslavi se ve středu otevře již 2,5 hodiny před výkopem zápasu a připraveny budou od 17:45 hodin také všechny stánky s občerstvením. Je nutné počítat s tím, že budou při vstupu do areálu Městského stadionu v Mladé Boleslavi důkladné kontroly fanoušků, aby se zajistila co nejvyšší bezpečnost zápasu. Přijďte na finále s dostatečným časovým předstihem! A dodržujte pokyny pořadatelů a bezpečnostní agentury na stadionu.

Naše sektory jsou na tribuně ZÁPAD (u střídaček). Pro vstup na stadion využijte hlavní vchod směrem od ulice U Stadionu. Pokud jedete na zápas autem, využít můžete parkování v přilehlých ulicích.

Návštěvní řád stadionu v Mladé Boleslavi

Informace k odjezdu autobusů

Autobusy s fanoušky budou odjíždět z parkoviště před víceúčelovou budovou Střelnice (u hlavních pokladen stadionu). Do těchto míst bude pro ostatní automobily zákaz vjezdu! Takže vyrazte na sraz pěšky nebo využijte parkoviště u Kauflandu. 

Přistavení autobusů je v 16:30 hodin. V 17:30 hodin je plánovaný odjezd do Mladé Boleslavi. 

Před odjezdem bude u každého autobusu probíhat distribuce vstupenek a triček podle jmenného seznamu. Tímto vás žádáme o maximální součinnost a včasný příjezd na parkoviště, aby vše před odjezdem na finále proběhlo hladce a podle plánů. Respektujte také, prosím, rozdělení do autobusů. Snažili jsme se vycházet z toho, co jste nám hlásili při nákupu. Seznamy rozdělení do autobusů jsou konečné a měnit se nebudou!

Rozdělení do autobusů najdete zde!

V Mladé Boleslavi budou naše autobusy zajíždět k hlavnímu vstupu na stadion, tam jen vystoupíte a můžete se vydat na stadion. Na stejném místě pak bude po utkání odjezd do Jablonce. Opět podle stejného zasedacího pořádku. Přesný čas odjezdu do Jablonce nelze nyní určit s ohledem na okolnosti utkání. Nicméně počítejte s tím, že se bude odjíždět zhruba 30 až 45 minut po závěrečném hvizdu.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.