říjen

Akce! Dvě vstupenky pro permanentkáře!

Blíží se druhé domácí utkání Evropské ligy UEFA doma na Střelnici! Našim soupeřem je vedoucí tým skupiny FC Astana. Jako poděkování za podporu v celé sezóně, a také v prvním utkání na Střelnici proti Kyjevu, jsme pro majitele permanentek připravili výhodnou akci na zápas proti Astaně!

Evropská liga UEFA | 3.kolo

:

Branky JAB: 4. Považanec

Branky AST: 11. Henrigue

Pro majitele zakoupených permanentních vstupenek jsme připravili jako poděkování za podporu v dosavadním průběhu sezóny dárek v podobě dvou volných vstupenek na domácí utkání Evropské ligy UEFA proti FC Astana. Tento duel odehrajeme na Střelnici ve čtvrtek 25. října od 21 hodin.

Jak získat dvě volné vstupenky pro své příbuzné nebo kamarády?

Stačí se zastavit s platnou permanentkou na sezónu 2018/2019 každý všední den od 7 do 15 hodin na sekretariátu klubu FK Jablonec! Akce startuje dnes v úterý 16. října a poběží až do středy 24. října do 15 hodin!

V DEN UTKÁNÍ NEBUDE MOŽNÉ VOLNÉ VSTUPENKY VYZVEDNOUT!!! POSLEDNÍ MOŽNOST JE TEDY VE STŘEDU 24. ŘÍJNA DO 15 HODIN NA SEKRETARIÁTU KLUBU!