U19 nestačila na FK Ústí nad Labem

V sobotu sehrála naše U19 v Ústí nad Labem přípravný zápas s vrstevníky tamního FK, na který bohužel ale nestačila.

FK Ústí n/L - FA Jablonec U19 2:0 (1:0)

Staršímu dorostu se zápas v kombinované sestavě herně vůbec nevydařil. Nefungovalo téměř nic, vázla kombinace, přišla spousta chyb v rozehrávce i obraně, koncovka prakticky žádná. Naopak soupeř byl lepším týmem a zaslouženě zvítězil. Do vedení šel ve 20. minutě po rychlé akci zakončené střelou po zemi z malého vápna. V 39. minutě mohli mít domácí dvougólový náskok, ale penaltu za faul Vorla namířili do levé tyče. Druhý gól do jablonecké branky padl v 64. minutě, kdy zcela volný domácí hráč napálil míč zpoza vápna do sítě.

Sestava FA Jablonec: Vorel - Tíma, Svatý M., Bjaček, Kubík - Bím, Černý - Adžiev, Werani, Phan - Hanzlíček

Střídali: Voldán, Chlum, Nguen, Špringl, Koňák

Author Redakce