Starší dorost jasně přehrál SK Jičín

U19 má za sebou další přátelské utkání. Starší dorost se tento víkend utkal s SK Jičín, který hraje krajský přebor.

SK Jičín - FA Jablonec U19 0:5 (0:2)

K dalšímu přípravnému zápasu si jablonecký starší dorost U19 zajel do Jičína, kde se střetl s účastníkem krajské soutěže SK Jičín. Zápas vyzněl výsledkově jasně pro jablonecké borce.

Jablonec měl od počátku zápasu herní i územní převahu, ale v koncovce byl marný. Až v 35. minutě byl ve vápně sražen Hanzlíček a z nařízené penalty Bím skóre zápasu otevřel. Ve 40. minutě vedení jabloneckých navýšil Werani z hranice vápna střelou z odraženého míče. A Werani byl v 52. minutě autorem třetí branky v jičínské síti, když ve vápně zužitkoval přihrávku Palána z levé strany. V 68. minutě se zblízka prosadil Sirůček, kterému míč před branku naservíroval Werani zprava. V 87. minutě přešel Gaši pravou stranou přes několik soupeřů a vypálil na branku, načež míč odražený gólmanem Sirůček dorazil do sítě.

Sestava FA Jablonec: Bureš - Melka, Voldán, Tíma, Kubík - Bím, Černý -
Adžiev, Werani, Palán - Hanzlíček