Vstupenky na Žilinu jsou v prodeji!

FK Jablonec MŠK Žilina
Play-off UECL, 1. kolo čt 19. 8. 2021, 20:00

Již ve čtvrtek 19. srpna vstoupíme do důležitého play-off Evropské konferenční ligy UEFA proti MŠK Žilina. Vstupenky jsou v prodeji online a od pondělí také každý den až do začátku zápasu také na INFOCENTRU Střelnice. Čím dříve vstupenku koupíte, tím levnější ji budete mít.

Play-off Evropské konferenční ligy UEFA

FK JABLONEC - MŠK Žilina
čtvrtek 19. 8. 2021 20:00

VSTUPENKY OD 200 KORUN!

Ceny vstupenek jsou celkem ve třech vlnách. Až do úterní půlnoci (17. 8. 2021 23:59) jsou ceny vstupenek na utkání 200 play-off Evropské konferenční ligy UEFA 200 Kč. Ve středu 18. 8. 2021 bude po celý den cena 250 korun a v den zápasu 19. 8. 2021 je cena vstupenky 300 korun. Využijte proto v co největším počtu online předprodej vstupenek. Nejenže budete mít jistotu místa na Střelnici, ale také můžete ušetřit peníze.

Na infocentru dostanete k lístkům také dotazník, který bude k dispozici i v den utkání. Tento dotazník musí být vyplněn a předán při vstupu na stadion a týká se to každého, kdo má vstupenku. Tato povinnost neplatí pro majitele placených permanentek, kteří ji mají na své jméno. Dotazník je ke stažení ZDE!

Prodejní doba na INFOCENTRU:

Úterý 17.8.: 10:00 - 17:00 (cena vstupenky 200 Kč)

Středa 18.8.: 10:00 - 17:00 (cena vstupenky 250 Kč)

Čtvrtek MATCHDAY 19.8.: 18:30 start pokladen (cena vstupenky 300 Kč)

PERMANENTKÁŘI MAJÍ VSTUP VOLNÝ. NENÍ POTŘEBA ŽÁDNÝ SPECIÁLNÍ LÍSTEK

Majitelé permanentek FK Jablonec 2021/2022 mají vstup na předkola Evropské konferenční ligy UEFA zdarma. Stejně tak majitelé placených permanentek 2020/2021, kterým byla automaticky prodloužena platnost. Na zápas můžete přijít s permanentkou, není potřeba vyzvedávat speciální vstupenku.

NĚKTERÁ MÍSTA PERMANENTKÁŘŮ NEBUDOU PŘI ZÁPASECH EVROPSKÉ KONFERENČNÍ LIGY DOSTUPNÁ! Musíme dodržet covidová opatření a rozdělit stadion na přesně vymezené zóny. ZÓNA 1 pro týmy bude muset být na hlavní tribuně A rozšířena až do některých řad a míst pro fanoušky. Jednotlivým permanentkám, kterých se tato restrikce bude týkat, najdeme odpovídající náhradní místo v co nejlepší kategorii. Věříme, že tuto mimořádnou situaci pochopíte a vyjdete nám s kompenzací místa vstříc. Klub zodpovídá za to, že tato pravidla budou dodržena, takže je opravdu důležité, aby to tak skutečně bylo a nedostali jsme se tak do potíží s UEFA. Ti permanentkáři, kterých se toto omezení týká, budou kontaktování jednotlivě.

PODMÍNKY BEZINFEKČNOSTI

Diváci mohou na zápas play-off Evropské konferenční ligy UEFA přijít v plném počtu za dodržení stávajících podmínek s potvrzením bezinfekčnosti u vstupu na stadion - kompletní očkování, PCR test, antigenní test nebo potvrzení o prodělání nemoci.

Splnění podmínek bezinfekčnosti se prokazuje:

• osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo
  • osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami POC test na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem, nebo
  • osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží certifikátem o provedeném očkování, že u očkování uplynulo:
    • od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku (dále jen „SPC“) nejméně 14 dní, nebo
    • od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC nejméně 14 dní, nebo
  • osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní.

TESTOVACÍ CENTRUM NA STŘELNICI!

Provoz testovacího centra na Střelnici budu přizpůsoben potřebám klubu a UEFA využít prostory Střelnice pro zázemí novinářů a prostor pro oficiální mediální aktivity FK Jablonec a MŠK Žilina. Provoz centra bude následující:

Pondělí 16.8.: 8:00 - 16:00

Úterý 17.8.: 8:00 - 16:00

Středa 18.8.: 8:00 - 13:00

Čtvrtek 19.8.: 8:00 - 13:00

Nenechávejte tedy testování před zápasem na poslední chvíli! Využijte dřívější termíny pro antigenní testy.

Author Martin Bergman