Pauzu vyplní Jablonec zápasem s Viktorií Žižkov

Ani v říjnové reprezentační pauze nepřeruší Jablonec zápasový rytmus. Náš tým si domluvil páteční přípravné utkání s druholigovou Viktorií Žižkov.

Také z kádru trenéra Luboše Kozla si někteří hráči plní reprezentační povinnosti. Vytížení ostatních hráčů a zápasový rytmus mezi ligovými zápasy s Libercem a Slavií Praha vyplní náš tým přípravným utkáním v Praze. Na přátelském utkání se Jablonec dohodl v druholigovým Žižkovem. „Viktorka i my jsme hledali zátěž na volný termín, a tak jsme se domluvili na zápase,“ přibližuje vedoucí našeho týmu Jan Krob.

Zápas proti šestému týmu druholigové soutěže odehraje Jablonec v pátek 11. října od 11 hodin. O konečném výsledku vás budeme informovat v krátkém reportu na klubovém webu a sociálních sítích.