U17 zakončila sezónu výhrou nad Motorletem Praha 3:1

Mladší dorost U17 FA Jablonce v posledním utkání soutěže porazil celek SK Motorlet Praha 3:1 (1:1). Domácí brzy inkasovali po standardce a skóre srovnali až po půlhodině. Hned po rozehrávce druhé půle šel Jablonec do vedení, které upevnil třetím gólem až v závěru zápasu.

V 6. minutě se Motorlet ujal vedení po rohovém kopu zprava a skóroval Pokorný. Ve 30. minutě srovnal na 1:1 Velechovský a v první minutě druhého poločasu uspěl Hanč. A Hanč byl i autorem třetího gólu, když dvě minuty před koncem usměrnil míč do branky hlavou po rohovém kopu zprava.

FA Jablonec U17 – SK Motorlet Praha 3:1 (1:1)

Sestava: Hnyk – Ondráček, Mejsnar, Růta – Kuhn (67.Rejnart), Jodas (86.Antoš), Hanč, Kaněra (89.Lorenc), Pošmourný (67.Vrabec) – Kostka, Velechovský

Branky: 46. a 88. Hanč, 30.Velechovský