U17 zvítězila nad soupeřem z Cidliny 7:0

Mladší dorost U17 FA Jablonce si jednoznačně poradil se soupeřem RMSK Cidlina a porazil ho 7:0 (5:0). Během první patnáctiminutovky šli domácí do tříbrankového vedeni, které pak postupně navyšovali.

V 3. minutě se poprvé prosadil z úniku Velechovský. V 11. minutě přidal druhou branku Kuhn a v 15. minutě si centr Kostky do vlastní sítě srazil Sedláček. Čtvrtá branka padla ve 24. minutě z kopačky Rejnarta. Ve 45. minutě zvýšil na 5:0 Kostka. V 57. minutě mohl po přihrávce Sirůčka skórovat Pošmourný, ale jeho bombu brankář Hnát vyrazil. Hnát uspěl i v 66. minutě proti osamocenému Hančovi. V 76. minutě unikl Kostka, ale šanci nedokázal proměnit. V 80. minutě ale Kostka uspěl, když proměnil v gól přihrávku Pošmourného z pravé strany. A za minutu padla sedmá branka do sítě hostů, když střelu uniklého Sirůčka si do vlastní sítě srazil Drusan.

FA Jablonec U17 – RMSK Cidlina 7:0 (5:0)

Sestava: Plíšek – Vrabec, Mejsnar, Ondráček – Sirůček F., Hanč (70.Růta), Jodas, Kuhn, Kostka – Velechovský (53.Pošmourný), Rejnart (63.Hataš)

Branky: 45. a 80. Kostka, 3. Velechovský, 11. Kuhn, 15. Sedláček vlastní, 24. Rejnart, 81. Drusan vlastní

ŽK: 76.Hataš, 88.Jodas