Přípravný zápas skončil pro U18 vítězně

U18 jednoznačně a zaslouženě zvítězila nad Ústí nad Labem 6:1. U19 naopak soupeři podlehla.

FK Ústí nad Labem U18 – FA Jablonec U18 1:6 (1:3)

Dorost U18 zvítězil jednoznačně a zaslouženě. Úvodní branku vstřelil ve 21. minutě Hanuš a druhou přidal v 28. minutě, obě střelami po zemi. Mezitím v 26. minutě domácí srovnali rychlou akcí pravou stranou zakončenou gólem. V 38. minutě dal z úniku a s přehledem třetí branku Malý. V 50. minutě Holý zprava nacentroval míč do vápna, kde Finnimore hlavou zvýšil na 4:1. V 83. minutě završil Hanuš svůj hatrik. V 85. minutě se prosadil Samodeyko, který tak zužitkoval centr Cuce zprava do vápna.

Sestava FA Jablonce U18: Špís (46.Lukeš) – Chlum, Klucký. Rada, Conway – Svoboda, Nguyen – Finnimore, Hanuš, Duštíra – Malý

Střídali: Cuc, Samodeyko, Holý, Bjaček, Horňáček, Čejchan

Branky FA Jablonce U18: 21., 28. a 83.Hanuš, 38.Malý, 50.Finnimore, 85.Samodeyko

FK Ústí nad Labem U19 – FA Jablonec U19 4:1 (2:1)

Dorost U19 podlehl vrstevníkům FK Ústí nad Labem 1:4 (1:2), když přes herní a územní převahu nedokázal proměňovat ani ty nevyloženější šance a když domácí prakticky z minima vytěžili maximum.

Ústečtí se dostali do vedení ve 14. minutě po standardní situaci. Po rohu zprava a z odraženého míče ten skončil v síti. Za dvě minuty zbytečná ztráta míče ve středu pole znamenala rychlý brejk zakončený druhým gólem v jablonecké brance. Jablonci se podařilo snížit v 39. minutě Sirůčkem, který po vysunutí Kubínem namířil míč po zemi k pravé tyči branky domácích. Ve druhém poločase se Jablonec usadil na polovině domácích, ale gólů v jejich síti se nedočkal ani z těch jasných tutovek. Naopak soupeři to vyšlo náramně. V 69. minutě se dostali poprvé ve druhé půli k brance Jablonce a byli úspěšní třetím gólem. A v 83. minutě z rychlé akce dosáhli čtvrté branky.

Sestava FA Jablonce U19: Bureš (46.Vorel) – Špringl. Svatý M. (46.Voldán), Svatý K. (46.Bjaček), Melka – Novotný (46.Koňák), Vopat – Čada (46.Holý), Kubín M., Rubeš (46.Cuc) – Sirůček (81.Čada)

Branka FA Jablonce U19: 39.Sirůček