ne | 23.9.2018 | 12:30 hod. | Ďolíček
Česká liga dorostu U19
FK Pardubice
27. Lebiš
1:5
1:2
- -
- -
FK Jablonec
9., 72. a 82. Coufal, 23. Kinčl, 84. Šimůnek

Sestava PCE: Vyhnánek – Říha, Dastych, Lebiš (52. Kulhánek), Sytko – Formáček (76. Netolický), Kopecký, Suchochleb, Pitter – Balog, Řezníček (68. Magušin).

Sestava JAB: Mazánek - Málek (62. Ráček), Javůrek M., Džmura, Scholz – Podzimek, Tokár (62. Černák)- Urbánek (62. Pour), Kinčl (70. Musílek) - Coufal, Velich (79. Šimůnek).

Rozhodčí: Kvaček - Klír, Hellinger.

Komentář k utkání

Jablonec už v polovině prvního dějství vedl 2:0. V 9. minutě po akci Velicha a Scholze levou stranou zakončoval Coufal střelou zleva k zadní tyči. V 19. minutě Tokárovu ránu domácí gólman Vyhnánek ještě sice nadvakrát zneškodnil. Ale ve 23. minutě už kapituloval po prudké ráně Kinčla zleva po nakrátko rozehraném rohovém kopu. Tomu předcházel faul domácího brankáře na Coufala mimo vápno a následný trestný kop Tokára s tečí mimo branku. Za čtyři minuty se domácím prakticky při druhém průniku k brance hostů podařilo snížit gólem Lebiše. A vyrovnat mohli pardubičtí ve 43. minutě, ale Mazánek dobrou prací na zemi gólu zabránil. V poslední minutě první půle se ve dvou šancích ocitl Velich. Nejprve pálil zleva a gólman ránu odrazil a poté druhou ránu zprava namířil nad branku.

Ve druhém poločase v 53. minutě jablonečtí dokonale přečíslili obranu domácích, přešli i přes vyběhnutého brankáře, ale Velich v šanci přestřelil. Pardubice se v těchto fázích zápasu snažili i tvrdou hrou skóre vyrovnat. Tuto snahu jim v 72. minutě utnul Coufal, který z otočky usměrnil Velichem vybojovaný míč. Od této chvíle Jablonec byl na koni a v závěru už dominoval. Zvýšit náskok mohli Podzimek a opět třikrát Velich. V 82. minutě Coufal vystihl špatnou rozehrávku a sám uspěl proti gólmanovi – 1:4. Skóre zápasu uzavřel z úniku v 84. minutě střídající Šimůnek.


Fotogalerie
O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.