Mozartova Česká liga dorostu U19, 2. kolo

4
1

FK Mladá Boleslav

První šance domácích přišla už ve 3. minutě, kdy po přihrávce Coufala z pravé strany Kinčl ve výhodné pozici přestřelil. V 7. minutě se jablonečtí už radovali z branky Kinčla, které předcházela šance Cuofala, jehož střelu gólman hostí Barták vyrazil právě ke Kinčlovi. Za dvě minuty domácí vedli už 2:0, když agilní Coufal vyslal do běhu Velicha, který zprava vnikl do vápna a střelou po zemi k přední tyči skóroval. V dalších minutách jablonečtí neproměnili dvě gólovky. Hosté se k první možnosti dostali až po dvaceti minutách, kdy Moravčíkova střela po zemi z levé strany skončila za zadní tyčí v autu. V 33. minutě Velich vsítil třetí branku domácích, když míč po střele Kinčla odražený od pravé tyče dorazil zblízka do sítě.

Ve druhém poločase Jablonec polevil v tlaku, a toho boleslavští využili k úpravě skóre. V 58. minutě střela Moravčíka z dálky překvapivě skončila v jablonecké síti. Poté hosté vycítili možnost něco s vývojem zápasu udělat, ale neuspěli ani po prudké střele Kučery v 62. minutě, kterou Mazánek bezpečné zneškodnil. V poslední dvaceminutovce Jablonec zase převzal režii zápasu na sebe. V 73. minuté Velich našel nalevo opět Kinčla, jehož ránu Barták odrazil. V 74. minutě Tokár dlouhým pasem doleva našel přesně Černáka, který z voleje pálil nad branku. Na konečných 4:1 pro Jablonec uzavřel účet zápasu v 77. minutě Musílek, který zblízka využil přihrávku spoluhráče z levé strany.