Přepeře FORTUNA ČFL B, 29. kolo

FK Přepeře

3
1

Poslední venkovní zápas třetiligové sezony odehráli hráči jablonecké rezervy v sobotu dopoledne na půdě nedalekých Přepeř. Utkání provázelo deštivé počasí. Turnovský celek měl už před zápasem jistotu sestupu, protože méně bodů žádný jiný tým v průběhu ČFL letos neposbíral.

Přesto byli v první půli domácí lepším týmem a vytvořili si tři velmi dobré příležitosti. Jednu z nich zhatil domácím v 11. minutě skvělým zákrokem brankář Reiner, když dokázal vytěsnit nebezpečnou hlavičku mimo své tyče. V 18. minutě už ale jablonecký brankář kapituloval, střelu jednoho z domácích hráčů si totiž nešťastnou tečí srazil do vlastní sítě Nykrín – 1:0.

Do druhého poločasu vstoupil Jablonec přeci jen aktivněji a do domácích bušil co to šlo. Bohužel pro naše barvy z tlaku přišlo pouze vyrovnání. Stalo se tak v 53. minutě po dobře zahrané penaltě Bredy – 1:1.

Jablonec mohl v Přepeřích skore i otočit, ale domácí podržel chvíli po vyrovnání brankář Truksa! Skore se tak měnilo až v samém závěru a to bohužel v náš neprospěch. V 85. minutě strh vedení na stranu Přepeř Dočekal, když všem ukázal, jak uplatnit tvůj důraz. Definitivní rozhodnutí přišlo až s vypršením řádné hrací doby, kdy Jablonec riskoval a exjablonecký Daníček střelou do prázdné branky upravil na konečných 3:1.

Náš tým se tak kolo před koncem soutěže drží s 34 získanými body přesně uprostřed tabulky na deváté příčce. V posledním zápase letošního ročníku naše rezerva přivítá v sobotu 8. června od 10:15 hodin v Břízkách druhé Zápy.