Břízky FORTUNA ČFL B, 24. kolo

FK Jablonec

FK Chlumec nad Cidlinou

Jablonecká rezerva si ve 24. kole ČFL připsala v domácím zápase těsné vítězství proti Chlumci nad Cidlinou. O třech bodech pro domácí barvy se postaral gólovou hlavičkou Kubín.

Bez posil z ligového A-týmu šli svěřenci trenéra Vomáčky v domácím prostředí proti Chlumci nad Cidlinou. Prostor tak mohli dostat i hráči, kteří ještě v základu nehráli. Zelenobílým se v Břízkách povedl vstup do zápasu. Chlumečtí bránili od poloviny hřiště a směrem dopředu moc nebezpeční nebyli.

Jablonec si vypracoval pár náznaků šancí, jenže vždy chyběl kousek štěstí nebo i větší kvalita. I přesto se domácí snažili, byli důrazní a byli za to i odměněni gólem. Ve 35. minutě zahrával Nykrín standardní situaci z pravé strany hřiště, na centrovaný míč do vápna si krásně naskočil do vzduchu Kubín a vstřelil důležitou branku!

Druhý poločas už z jablonecké strany tak dobrý nebyl. Domácí ale Chlumec do větších šancí nepouštěli a dovedli utkání do tříbodového zisku. V příštím kole se jablonecká rezerva představí na pažitu v Brozanech.