SA Slavia Hradec Králové FORTUNA ČFL B, 7. kolo

FC Hradec Králové

2
2

FK Jablonec

Hráči jablonecké rezervy přišli v nastaveném čase v Hradci Králové o vítězství. Přestože odehráli na půdě soupeře dobrý zápas, převládalo po zápase zklamání ze ztráty dvou bodů.

Jablonečtí fotbalisté byli na východě Čech od prvních minut aktivnější. Náš tým dobře kombinoval a obrana hrála pozorně. Na první šanci se však čekalo do 35. minuty, pak Breda vymyslel krásnou přihrávku na Velicha, který nedal brankáři soupeře šanci – 0:1! Těsně před odchodem do šaten se ale domácím povedlo srovnat, Jablonečtí totiž neubránili standardku Hradce Králové a do kabin se tak odcházelo za nerozhodného stavu 1:1.

Obraz hry se neměnil ani po změně stran. Jablonec byl více na balonu a byl nebezpečný. V 66. minutě se dobře hrající Breda uvolnil a krásnou přihrávkou vybídnul k zakončení Gašiho, který i s trochou štěstí skoroval – 1:2!

Jablonec měl další šance, ale odskočit na rozdíl dvou branek se mu nepovedlo. Na domácím brankáři Čábelkovi postupně ztroskotali Gaši, Breda i Ritter. Trest postihl náš tým v třetí minutě nastaveného času. Po zbytečném faulu zahrával Hradec Králové trestný kop, naše obrana si špatně rozebrala soupeře a domácí blízka překonali brankáře Reinera na konečných 2:2 zásluhou Boniše.

V jablonecké kabině tak po zápase panovalo zklamání. Přestože hráči předvedli na východě Čech spoustu dobrých věcí, přišli špatnou koncentrací v samém závěru o dva body.

Příští sobotu se Jablonec B v Břízkách postaví v derby rezerv Slovanu Liberec, výkop je v tradičním sobotním dopoledni v 10:15 hodin.


Sdílet článek