Živanice FORTUNA ČFL B, 18. kolo

Sokol Živanice

1
1

Ve třetím jarním utkání ČFL remizoval jablonecký B-tým na půdě Živanic 1:1, obě branky padly hned v úvodu samotného zápasu.

V Živanicích se náš B-tým dostal na přírodní trávu, která byla ještě po zimní přestávce značně hrbolatá. Tomu odpovídala i předvedená hra obou týmů.

Hned ve třetí minutě po centru z pravé strany nedostoupil v našem vápně Diviš domácího Nikodema, který z voleje nedal Richterovi v naší brance šanci – 1:0. Našim barvám se ale povedlo za další čtyři minuty srovnat. Na pravé straně obešel Kinčl domácího beka, prudkým centrem našel útočníka Velicha, který zblízka hlavou srovnal na 1:1.

Dál už byl celý zápas plný osobních soubojů. Hra se odehrávala převážně ve středu hřiště bez větších šancí. Utkání nebylo žádnou pastvou pro oči a oba týmy se tak nakonec rozešly smírně remízou.

Vomáčkův tým se v dalším kole ČFL představí v Břízkách v sobotu 25. března, kdy v 10:15 hodin přivítá SK Zápy.