Bazal Josef
77’
64’
Vošahlík Jan

Jabloneckým se vstup do zápasu vůbec nepovedl. Hned v 6. minutě šli domácí do vedení, když naši fotbalisté špatně obsadili hráče ve vápně a nikým nehlídaný Quintero Batioja na zadní tyči dorážel do prázdné branky – 1:0.

Pražané dál pokračovali v tlaku, byli rychlejší a dařilo se jim vyhrávat osobní souboje. Zákonitě vše vyústilo i v druhou branku v naší síti, v 19. minutě se Řezáč uvolnil v našem vápně a střelou na zadní tyč nedal Surovčíkovi šanci – 2:0. Naši trenéři už po pětadvaceti minutách hry sáhli ke dvojímu střídání, Rozkovce se Skuhravým nahradili Podzimek s Divišem. Přesto se první poločas dohrál plně v režii Viktorie.

Do druhé půle nastoupil Malý za Daníčka, který utrpěl v jednom ze soubojů z prvního poločasu tržnou ránu na hlavě. Začátek druhého poločasu byl z jablonecké strany už lepší. V 53. minutě byli Jablonečtí blízko snížení, Velich dohrál domácího brankáře Myšku, zablokovaný odkop se dostal k Rittrovi, který bohužel nedokázal trefil okrytou branku Žižkova! Prakticky hned vzápětí domácí znovu nekompromisně trestali, z rychlého protiútoku zvýšil na 3:0 útočník Voltr.

Jablonec se do gólové statistiky zapsal až v 64. minutě, po dobře zahrané standardní situaci snížil hlavou na 3:1 Vošahlík. Poslední slovo však měli opět Pražané, v 77. minutě dal konečnou podobu výsledku střelou do prázdné branky domácí Bazal.

Novým jabloneckým trenérům Vomáčkovi a Justovi se první zápas u týmu nehodnotil dobře, zejména díky prospanému prvnímu poločasu nemohli myslet z půdy vedoucího týmu soutěže na lepší výsledek.

FK Viktoria Žižkov - FK Jablonec B 4:1 (2:0)

Branky: 6. Quintero Batioja Augusto Alexi, 19. Řezáč Michal, 54. Voltr Radek, 77. Bazal Josef - 64. Vošahlík Jan

Sestava FK Jablonec B: Surovčík - Štěpánek, Konda (71. Chladek), Vošahlík, Skuhravý (25. Diviš) - Rozkovec (25. Podzimek) - Černák, Daníček (46. Malý), Ritter (86. Breda), Nykrín - Velich