září

Všichni permanentkáři mohou přijít na Opavu!

Nový ministr zdravotnictví Roman Prymula na středeční tiskové konferenci oznámil, že se venkovní sportovní akce omezí na počet maximálně 2000 lidí v případě, že bude stadion opět rozdělen do více sektorů. To splňujeme a v neděli můžete přijít na fotbal!

FORTUNA:LIGA | 5.kolo

:

Branky JAB: 3. Joss Didiba (pen.), 37. Tomáš Hübschman (pen.), 73. Ivan Schranz (pen.), 90. Jakub Považanec (pen.)

Branky OPA: 42. Bartosz Pikul (pen.)

Aktuální opatření bude trvat zatím 2 týdny. Pro majitele permanentek na sezónu 2020/2021 to znamená, že mohou v neděli na Opavu přijít standardním způsobem do svých sektorů. Je však stále nutné dodržovat rozestupy, obsazovat každé druhé sedadlo a vynechat jednu řadu volnou! Doporučujeme také přijít na utkání s ochranným prostředkem dýchacích cest - rouška, šátek či jiná adekvátní náhrada.

Na zbylá místa z kapacity na tribuně A a B budou v prodeji vstupenky online a v den zápasu. Na tribunu C - JIH se vstupenky prodávat nebudou! VSTUP 5 + POKLADA 7 BUDOU UZAVŘENY!

Režim vstupů na tribunu A a B bude stejný jako v předchozích zápasech.

Fanoušci hostů z Opavy mají k dispozici 30 vstupenek do sektoru hostů - prodej vstupenek bude před utkáním na pokladně číslo 6 u vstupu číslo 4 (viz. plánek níže).

DŮLEŽITÉ ZMĚNY PŘI NÁVŠTĚVĚ STŘELNICE

- připravili jsme nové označení vstupů na stadion Střelnice. Jejich označení najdete v přiloženém plánku upravených vstupů. Po kliknutí na obrázek zobrazíte jeho plnou velikost.

- využijte, prosím, určených vstupů na stadion podle vstupenky či permanentky, abychom splnili podmínky pro zvýšení návštěvnosti na Střelnici. Obsazujte vždy sedačky vždy s vynecháním jedné volné řady a pokud možno, nezdržujte se ve větších skupinách. Dbejte na řádnou hygienu a při vstupu na tribuny použijte dezinfekci na ruce.

MAPA VSTUPŮ NA STADION STŘELNICE