Aktualita
14
leden
2020

Vojtěch Kubista prodloužil smlouvu do 2022!


Odchovanec FK Jablonec Vojtěch Kubista spojil svou budoucnost na další dva roky s naším klubem! Šestadvacetiletý záložník podepsal nový kontrakt do 30. června 2022.

Vojtěch Kubista již osmou sezónu neodmyslitelně patří k fotbalovému ligovému Jablonci. V podzimní části ligy naskočil u třetího týmu ligy do 10 zápasů, když se na trávníky vrátil po zranění kolene z letní přípravy v Rakousku. Celkově má na kontě 117 duelů, ve kterých vstřelil 4 branky a přidal 7 asistencí. Nyní bude dále sbírat ligové starty v zelenobílém dresu.

"Jsem rád, že jsem v Jablonci prodloužil smlouvu. Jsem tady doma, líbí se nám tady a jsme tu spokojení. V kabině máme skvělou partu a doufám, že se nám bude co nejvíc dařit, abychom se udrželi nahoře v tabulce. Cílem je určitě boj o evropské poháry," říká po podpisu smlouvy Vojtěch Kubista, kterému původní kontrakt končil v létě 2020.

"Vždycky, když se hraje o přední příčky a evropské poháry, tak je motivace pokračovat o to větší. Pořád tě to žene dopředu," dodává Kubista.

Vojtěch Kubista je odchovancem jabloneckého fotbalu. V mládežnických kategoriích byl také chvíli na Spartě, ale nejvíce se prosadil v Jablonci nad Nisou.

Do ligového kádru se dostal na jaře roku 2013. V mladších kategoriích hrál více v ofenzivě, ale v přechodu do dospělých začal hrát také v obraně.

Přejeme hodně štěstí a zdraví do dalších fotbalových let!

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.