Aktualita
10
prosinec
2018

Vojtěch Kubista je po operaci nosu


Záložník Vojtěch Kubista podstoupil v pondělí 10. prosince nutnou operaci nosu. Do konce podzimní části již nebude k dispozici. Přejeme brzké uzdravení, Vojto!

Vojtěch Kubista zažil v předchozích dvou letech několik zlomenin nosu, což zanechalo následky. Díky tomu, že se stav v průběhu podzimu v zápasech a tréninku stále zhoršoval, bylo nutné řešit tento stav operací. "Musel jsem podstoupit septoplastiku neboli srovnání nosní přepážky. Po předchozích úrazech se to zhoršovalo a špatně se mi dýchalo, měl jsem chronickou rýmu a de facto mi zarůstala celá nosní dírka. Zákrok byl z hlediska zdravotního i sportovního nezbytný," říká k zákroku Vojtěch Kubista, který se zapojí až do zimní přípravy.

Bohužel nebyl jiný termín, kdy zákrok udělat. Další možnost byla v průběhu ledna, ale to by Vojta vynechal velkou část přípravy. "Domluvili jsme se s trenérem, že to takhle bude lepší," dodal Kubista.

"Mrzí mě, že nebudu moct pomoct týmu ve zbytku podzimní části sezóny. Snad se ale tímto vyřeší problémy s nosem nadobro a věřím, že na přípravu budu v pořádku," říká Vojtěch Kubista.

Brzy se uzdrav, Vojto!

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.