Aktualita
23
květen
2020

Utkání proti Zlínu se hraje bez diváků!


V úterý 26. května nás čeká první ligové utkání po dlouhém přerušení ligy z důvodu epidemie koronaviru. Připomínáme, že se utkání hraje bez přítomnosti veřejnosti!

FORTUNA:LIGA | 25.kolo


1
:
0
1:0

Branky JAB: 31. Libor Holík

Branky ZLF:


Na utkání FK Jablonec - FC Fastav Zlín NEPLATÍ permanentky, parkovací karty, zaměstnanecké a další klubové identifikační karty!

Vstup do areálu Střelnice bude možný pouze podle jmenného seznamu.

Žádáme fanoušky, aby se nepokoušeli dostat do areálu stadionu Střelnice. Musíme dodržovat nařízení vlády a přísná hygienická opatření. Jakmile se opatření opět více rozvolní, budeme postupně uvolňovat také místa pro naše fanoušky. Děkujeme za pochopení!

INFORMACE PRO NOVINÁŘE

Akreditovaní novináři a fotografové vstupují do areálu výhradně vstupem od Hotelu Sport, kde je také parkoviště pro zástupce médií. Stávající akreditační karty neplatí a vstup bude umožněn podle jmenného seznamu. Všechny vnitřní pracovní prostory pro novináře jsou uzavřené a k dispozici budou novinářská místa na tribuně a kamerová platforma pro TV společnosti.

Akreditovaní novináři dostanou v pondělí 25. května detailní informace, jak bude probíhat zápasový a pozápasový režim na utkání FK Jablonec - FC Fastav Zlín.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.