Mládež
12
únor
2019

U16 o víkendu pokračovala v MVM


Jablonecká 16tka přivítala na UMT Mozartova hosty z Českých Budějovic v rámci pokračování Memoriálu Vítězslava Marečka. Bohužel naši mladíci ani tentokrát na České Budějovice nestačili.

FKJ U16 - Č. Budějovice 1:6 (0:1)

Branka: 70. Šedina

Sestava: Reiner - Polák (45. Řezníček), Šebek, Jelínek, Erban (60. Novák) - Malý, Drda, Jandura - Šedina, Bodi (60. Bína), Bartoš (70. Kochánek)

Po 14ti dnech se v dalším kole MVM potkala mužstva Jablonce a Českých Budějovic, tentokrát na UMT Mozartova. Zápas měl velice podobný průběh jako ten předešlí. Od začátku se odehrávala spíše uprostřed hřiště s mírnou převahou hostů. Domácím se otevíraly možnosti k rychlým brejkům, ale nedařilo se jim dovést je až ke gólu. Ve 30. min. se po akci zprava obtočil hostující hráč okolo bránících hráčů ve vápně a hosté vedli 1:0. Za tohoto stavu skončil 1. poločas.

Oproti prvnímu vzájemnému zápasu, drželi jablonečtí nadějný výsledek déle. Až v 65. minutě hosté navýšili na 2:0 krásnou individuální akcí jejich kapitána. Na tuto branku domácí ještě dokázali zareagovat, když Šedina v 70. minutě využil sólo Jandury i přistrčení Kochánka a snížil na 2:1. Pak už se opakoval scénář minulého utkání, hosté s přibývajícím časem dominovali a stříleli branky. Konečné skóre se zastavilo na výsledku 1:6.

Komentář trenéra Martina Kotyzy: "Utkání velmi podobné tomu, které jsme odehráli v Budějovicích. Ve větší části zápasu jsme schopni hrát vyrovnaně, z přibývajícím časem nás soupeř vždy někde nachytá a potrestá. Byť to dle výsledku nevypadá, tak jsem rád, že jsou tam vidět posuny oproti zápasům minulým, nicméně si musíme přiznat, že soupeř je momentálně o kousek dál než my. Potěšil mě výkon Štěpána Erbana, kterého zkoušíme z Jablonce nad Jizerou. Do příštího zápasu, který hrajeme 16.2. doma s Olomoucí, se určitě musíme zlepšit, protože nás čeká řekl bych nejlepší tým skupiny."

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.