Mládež
prosinec

Trenér dorostu U18 hodnotí podzimní část

Trenér dorostu U18 David Breda hodnotí v krátkém rozhovoru uplynulou část soutěžního ročníku 2017/2018.

Jak hodnotíte uplynulou podzimní část sezony?

V České divizi dorostu "U19" jsme po podzimní části skončili na druhém místě (15 zápasů, 12 výher, 1 remíza, 2 prohry, skóre 59:20, 37 bodů), v zápasech nastoupilo celkem 46 hráčů ze všech našich dorosteneckých kategorií. Herní projev byl ve většině utkání dobrý. Kluci měli snahu o rychlou kombinační hru ve velkém pohybu s častým zakončením a aktivní obrannou hrou.

Podařilo se naplnit některé předsezónní cíle?

Naším hlavním cílem je rozvíjet individuální herní výkony hráčů a přenášet naučené činnosti z tréninku do utkání. Vzhledem k výkonům kluků v zápasech jsme si cíl naplnili.

Které zápasy patřily k těm nejpovedenějším?

Herně nejlepší zápasy byly proti silnějším soupeřům z popředí tabulky.

Jak bude probíhat vaše zimní příprava? Kdy začnete a co vás čeká?

Zimní příprava začíná 10. ledna. Bude probíhat v domácích podmínkách v Jablonci (hřiště, hala, crossfit, spinning). Mimo jiné se zúčastníme zimního turnaje mužů v Lomnici nad Popelkou.

Jaké jsou cíle do druhé poloviny sezony?

Chceme i nadále pracovat hlavně na individuálním rozvoji hráčů a připravovat je směrem k dospělé kategorii.