Aktualita
28
květen
2018

Tomáš Holeš přestoupil do Jablonce!


Po ročním hostování v Jablonci se Tomáš Holeš stává naším hráčem! Po uplatnění opce podepsal v Jablonci čtyřletou smlouvu do 30. června 2022!

Tomáš Holeš přišel do Jablonce na hostování z Hradce Králové a jeho cílem bylo udělat další krok v kariéře. „Chtěl bych se posunout dál, hrát první ligu,“ říkal Tomáš Holeš po svých prvních hodinách v Jablonci. A podařilo se mu to. Zejména v jarní části ligy, kdy Jablonec doslova dominoval v lize a dokráčel také do finále MOL Cupu, patřil Tomáš Holeš k výrazným osobnostem.

„Hostování v Jablonci nezačalo uplně nejlíp, když jsem na podzim nastoupil až ke konci. Ale na jaře se to obrátilo o 360 stupňů a odehrál jsem všechny zápasy. Jaro bylo výborné, skončili jsme na třetím místě a máme Evropu. Já jsem v Jablonci maximálně spokojený, takže jsem rád, že Jablonec uplatinil opci a můžu tady pokračovat,“ říká po podpisu čtyřletého kontraktu Tomáš Holeš.

Tomáš Holeš působil v Hradci Králové od žákovských kategorií a postupem času se vypracoval až na osobnost prvního mužstva. Ještě v dorosteneckém věku si ho všiml trenér Václav Kotal a vzal ho k sobě do prvního mužstva. Zde měl svoji prvoligovou premiéru v úvodním jarním kole sezóny 2011/2012 na půdě libereckého Slovanu. V černobílém dresu zasáhl celkem do 81 prvoligových zápasů a v druhé nejvyšší soutěži nasbíral 40 startů. Tomáš Holeš má na kontě také 11 startů v reprezentaci do 21 let. V dresu Jablonce nasbíral Tomáš Holeš 18 ligových startů, ve kterých vstřelil jeden gól a připsal si 5 asistencí. 

"Tomáš se během ročního hostování v Jablonci výborně adaptoval a změna hostování v přestup je součástí předem stanoveného plánu. Jablonec je spokojený s Tomášem, on je spokojený v Jablonci, s nímž si zahraje Evropskou ligu. Nebyl důvod cokoliv měnit." říká k přestupu Tomáše Holeše do Jablonce Viktor Kolář z agentury Sport Invest, která hráče zastupuje.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.