Aktualita
13
červen
2017

Tomáš Čížek povede juniorský tým Jablonce


Zkušený fotbalista Tomáš Čížek se vrací do Jablonce! Tentokrát však ne v roli hráče, ale posílí realizační tým u našich juniorů.

Tomáš Čížek bude po boku trenéra Džimise Bekakise působit jako asistent, zároveň jako vedoucí mužstva a kustod. Na novou výzvu se Tomáš Čížek těší. „Všechno to bude pro mě nové. Zatím jsem na to všechno koukal z druhé strany jako fotbalista. Neřešil jsem ty všechny věci okolo. Chci se co nejrychleji zaškolit, abych začal fungovat. Chtěl bych být týmu platný a klukům pomoct i jinak než na hřišti,“ říká Tomáš Čížek.

Pro hráče juniorského týmu bude příchod Tomáše Čížka přínosem také díky jeho velkým zkušenostem nejen z české ligy, ale především ze zahraničních působení. „Fotbal mám pořád rád. Budu se s nimi i sám chtít udržovat v kondici, takže si s klukama i zahraju na tréninku. Na hřišti to můžou kluci brát i trochu jinak než jen z pozice za lajnou. Věřím, že nějaké své myšlenky a zkušenosti jim dokážu do hlavy dostat. A věřím, že si z toho i něco vezmou,“ doufá osmatřicetiletý Čížek, který začne studovat trenérskou licenci.

První krůčky v nové roli udělá Tomáš Čížek s trenérem Džimisem Bekakisem na startu přípravy juniorského týmu. To bude v pondělí 3. července a naše hráče U21 čeká během měsíční přípravy pět zápasů a soustředění v Modré u Teplic. Start nového ročníku Juniorské ligy je v plánu na 31. července.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.