Tip na dárek: nové povlečení FKJ!

Máme první adventní neděli a je ideální čas představit vám první tip na dárek. Nové povlečení FK Jablonec!

Každou adventní neděli vám představíme naše top produkty, které by vám - fanouškům FK Jablonec neměly chybět pod stromečkem. Prvním produktem, který chceme představit, je naše skvělé povlečení FK Jablonec. Navíc je z každé strany s jiným motivem, tak si můžete užít dvě varianty za jednu cenu. Jsi hráč, či fanoušek FK Jablonec? Tak tohle rozhodně musíš mít!

PŘEDNÍ STRANA

ZADNÍ STRANA

DOPRAVA ZDARMA

Dalším bonusem pro vás je doprava zdarma, a to při nákupu nad 500 Kč, tak neváhejte a využijte tuto nabídku, která je platná na všechny naše produkty. Akce na dopravu zdarma platí od pondělí 30. listopadu do neděle 6. prosince 2020!

SLEVA 20% PRO PERMANENTKÁŘE!

Pokud jste majitelé placené permanentky na sezónu 2020/2021, můžete na eshopu uplatnit slevu 20% na nákup zboží! Stačí vybrat platbu převodem a na kartě fakturačních údajů napsat do poznámky číslo permanentky. Na e-mail vám přijde faktura k uhrazení, kde budete mít uplatněnou slevu 20% pro majitele placené permanentky 2020/2021.

Po připsání platby na účet klubu bude objednávka potvrzena a zboží odesláno tak, jak si vyberete v průběhu objednávky.

NAKUPUJTE TAKÉ PŘES FACEBOOK A INSTAGRAM

Koupí produktů podpoříte celý sportovní klub FK Jablonec a my vám slibujeme, že se stále budeme snažit rozšiřovat naší nabídku a vylepšovat stávající produkty. Produkty můžete zakoupit prostřednictvím fanshopu, obchodu na Facebooku nebo na Instagramu.

Author Redakce