Mládež
30
leden
2018

Starší dorost U19 hrál v přípravě s Libercem


Další týden zimní přípravy staršího dorostu FK Jablonec byl zakončen přípravným utkáním na umělce U Nisy s vrstevníky Slovanu Liberec.

FC Slovan Liberec - FK Jablonec 2:1 (1:0)

Vyrovnané utkání rozhodli domácí až v samotném závěru brankou ze standardní situace - rohového kopu a střelou hlavou nekrytého soupeře na zadní tyči. V prvním poločase v 38. minutě využil Liberec chyby jabloneckého gólmana v rozehrávce a ujal se vedení. Jablonec srovnal v 73. minutě brankou z hlavy Tokára.

Za Jablonec do utkání nastoupili: Brankář Vajner a hráči Malimánek, Štěpánek, Ráček, Podzimek, Jákl, Scholz, Vacek, Landfeld, Slezák, Kratochvíla, Vostál, Knitl, Benda, Tokár a Smíšek.

Branka: 73. Tokár.

"Utkání bylo od první minuty ve velkém nasazení s množstvím osobních soubojů. V naší hře byla snaha o konstruktivní rozehrávku, což se nám dařilo, bohužel jsme ale nedokázali udržet míč v útočné fázi, čímž docházelo ke ztrátám. Soupeř si v tomto počínal lépe a hrál více na míči. Za první poločas mohl Liberec třikrát skórovat, my jsme měli jednu velkou šanci a ostatní náznaky zůstaly nevyužity díky nepřesné finální fázi. Druhý poločas byl vyrovnaný, dokázali jsme se soupeřem hrát aktivně uprostřed hřiště a Tokár krásnou brankou vyrovnal. Bohužel jsme inkasovali v poslední minutě po rohovém kopu. S nasazením a přístupem jsem spokojen, velké problémy jsme měli v útočné fázi, kde jsme dnes nepodrželi míč a hodně ztráceli," hodnotí utkání s Libercem trenér dorostu Michal Kolčava.

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | Ochrana osobních údajů | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.