Sobotní domácí premiéra B týmu v Břízkách

FK Jablonec Jiskra Ústí n.Orlicí
FORTUNA ČFL B, 2. kolo so 29. 8. 2020, 10:15

Poprvé v nové sezoně se v domácím prostředí představí o víkendu jablonecká rezerva. Vodičkova parta hostí v Břízkách v tradičním sobotním dopoledním čase Jiskru Ústí nad Orlicí.

Prvním domácím soupeřem jabloneckých fotbalistů bude Ústí nad Orlicí, které v loňské nedohrané sezoně ČFL skončilo v tabulce na sedmé příčce. Do nového ročníku vstoupily oba týmy výsledkově rozdílně. Náš soupeř doma o minulém víkendu vyválčil těsnou jednobrankovou výhru nad rezervou Bohemians 1905. Oproti tomu náš Jablonec doplatil na neproduktivitu a na chyby v zápase v Chlumci nad Cidlinou, kde naši hráči neudrželi slibné brzké vedení a nakonec podlehli 1:3. „V tom zápase nás srazila vlastní chyba. Jinak jsme měli dost šancí, ale chybí nám zatím koncovka, protože jinak byl týmový výkon kvalitní. Když v této soutěži neproměňujete vytvořené šance, navíc na hřišti soupeře, je to špatné, pak se dá těžko vyhrát,“ ohlédl se zpětně za prvním mistrovským zápasem manažer týmu Adam Pelta.

O první body do tabulky tak budou Jablonečtí usilovat právě při sobotním klání s Ústím nad Orlicí. Loni jsme stejného soupeře doma přemohli přesvědčivým vítězstvím 4:1, na jarní měření sil už kvůli pandemii a předčasném ukončení soutěže nedošlo.

Utkání startuje v Břízkách v tradičním sobotním dopoledním čase s výkopem od 10:15 hodin, majitelé ligových permanentek FK Jablonec mají samozřejmě opět vstup zdarma.

Utkání začíná v sobotu 29. srpna od 10:15 hodin v Břízkách

Rozhodčí: Kvítek - Řeháček, Milner