Skvělá prověrka na závěr, chválí si Hrubý

FK Jablonec Everton FC
Přátelská utkání, přát. so 16. 7. 2016, 14:00

V posledním duelu na herním soustředění v Rakousku proti anglickému Evertonu hájil první poločas jabloneckou branku Vlasta Hrubý, jak zápas hodnotil?

Jak jsi viděl první poločas z branky?

Byl to samozřejmě hvězdný soupeř. Do zápasu jsme šli s respektem, ale zase ne s přehnaným. Zejména první poločas ukázal, že to v sobě máme, jen škoda těch nevyužitých šancí. Mohlo to být trochu lepší.

Nejtěžší byl pro tebe zřejmě zákrok při trestném kopu Evertonu, jak to tam bylo?

Postavil jsem si na bližší tyč zeď, stoupl jsem si na zadní a tam jsem čekal. Tak nějak jsem čekal, že to tam půjde, dal to tam a pak už jsem to v pohodě chytnul.

Zápasem s Evertonem nám končí rakouské herní soustředění, jaké bylo?

Všechno bylo perfektní, jak hotel, tak tréninkové zázemí i hřiště bylo fantastický. Soustředění hodnotím velice kladně. Myslím si, že jsme dobře potrénovali a budeme mít z čeho čerpat.