Mládež
14
říjen
2018

Rezerva U15 vítězně v Hodkovicích


Krajský přebor žáků: Výhru 2:0 si odvezla rezerva žáků FK Jablonec z Hodkovic po dobrém výkonu a spoustě neproměněných šancí.

MFK Podještědí/Hodkovice 0:2 FK Jablonec

Sestava Jablonce: Bureš, Škaloud, Beňák, Finnimore, Huba, Brodský, Vlček, Solfronk, Dlask, Novák, Kochánek, Heletey, Duschka.

Komentář trenéra Luboše Pumrleho: "Od úvodního hvizdu jsme byli aktivnějším týmem, který držel častěji míč na kopačkách a postupnou kombinací jsme si vytvářeli převahu po křídlech, kde operovala dvojice Dlask a Vlček. Ve spoustě případech jsme nedokázali vyřešit situace, kdy se krajní záložníci dostali do vápna a místo přihrávky pod sebe volili zakončení, se kterým si brankář domácích v klidu poradil. Na konci poločasu orazítkoval domácí konstrukci Dlask. Ve druhém poločase jsme střeleckou smůlu protrhli a o góly se postarali v 55. minutě Solfronk a mladičký Duschka (ročník 2006), který v 63. minutě využil nádhernou kolmou přihrávku od Dlaska. Zvítězili jsme zaslouženě, ale skóre mohl být vyšší. Škoda neproměněných šancí, především v prvním poločase. Soupeř hrozil především z protiútoků, se kterými si naše obrana poradila. Všichni hráči zaslouží za dnešní výkon pochvalu ".

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.