Rezerva U15 vítězně v Hodkovicích

Krajský přebor žáků: Výhru 2:0 si odvezla rezerva žáků FK Jablonec z Hodkovic po dobrém výkonu a spoustě neproměněných šancí.

MFK Podještědí/Hodkovice 0:2 FK Jablonec

Sestava Jablonce: Bureš, Škaloud, Beňák, Finnimore, Huba, Brodský, Vlček, Solfronk, Dlask, Novák, Kochánek, Heletey, Duschka.

Komentář trenéra Luboše Pumrleho: "Od úvodního hvizdu jsme byli aktivnějším týmem, který držel častěji míč na kopačkách a postupnou kombinací jsme si vytvářeli převahu po křídlech, kde operovala dvojice Dlask a Vlček. Ve spoustě případech jsme nedokázali vyřešit situace, kdy se krajní záložníci dostali do vápna a místo přihrávky pod sebe volili zakončení, se kterým si brankář domácích v klidu poradil. Na konci poločasu orazítkoval domácí konstrukci Dlask. Ve druhém poločase jsme střeleckou smůlu protrhli a o góly se postarali v 55. minutě Solfronk a mladičký Duschka (ročník 2006), který v 63. minutě využil nádhernou kolmou přihrávku od Dlaska. Zvítězili jsme zaslouženě, ale skóre mohl být vyšší. Škoda neproměněných šancí, především v prvním poločase. Soupeř hrozil především z protiútoků, se kterými si naše obrana poradila. Všichni hráči zaslouží za dnešní výkon pochvalu ".