Permanentkáři půjdou na Liberec i Baník!

Po dalším uvolnění opatření Ministerstva zdravotnictví ČR se na stadion Střelnice dostanou další fanoušci! Na dva domácí zápasy v nadstavbě s Libercem a Ostravou se dostane na všechny majitele sezónních permanentek!

Díky dalšímu uvolnění opatření Ministerstva zdravotnictví ČR se může na stadion dostat až 2500 diváků. Tohoto čísla však na Střelnici nedokážeme dosáhnout, jelikož stadion musí být rozdělený do neprůchozích zón s vlastním vstupem a zázemím. V případě Stadionu Střelnice se dostaneme na povolenou kapacitu zhruba 1500 míst. To pokryje všechny majitele permanentních vstupenek. VSTUPENKY VE VOLNÉM PRODEJI NA OBA ZÁPASY NADSTAVBY NEBUDOU! KVŮLI HYGIENICKÝM OPATŘENÍM NEBUDE TAKÉ K DISPOZICI VIP-C V BUDOVĚ STŘELNICE.

JAK BUDE VYPADAT ZÁPASOVÝ REŽIM?

Abychom mohli dostat na stadion všechny majitele permanentek, museli jsme pro jejich rozložení využít celý stadion. To zejména z důvodu, abychom splnili všechny podmínky pro vpuštění více osob na stadion. Permanentkářům tedy nebude garantováno jejich standardní místo na stadionu! Je nutné dodržet sezení tak, jak nám to nařizují hygienická opatření.

Klubům pořádajícím ligové utkání tak bude umožněno využít maximálního aktuálně povoleného počtu osob na jednom místě v každém z ne více než pěti stavebně oddělených sektorů s vlastním vstupem a zázemím (toalety, občerstvení apod.) pod podmínkou naplnění nejvýše jedné čtvrtiny kapacity každého z těchto sektorů. Současně musí být splněna každá z uvedených podmínek (tj. aktuálně max. 500 osob v sektoru, nejvýše 5 sektorů a max. ¼ kapacity každého ze sektorů). Podmínkou je také zajištění, aby diváci a další zúčastněné osoby obsadili každou druhou sedačku v obsazené řadě a jedna řada mezi zůstala volná. V praxi to bude znamenat rozdělení stadionu na max. pět diváckých sektorů či tribun včetně VIP zázemí s obsazením nanejvýš čtvrtiny sedadel s maximální kapacitou po 500 osobách.

Abychom toto všechno splnili, museli jsme permanentkáře rozdělit po celém stadionu. Je nutné, aby majitelé permanentek dodrželi rozdělení vstupů na stadion. V jednotlivých vstupech budou nahrány permanentky příslušných majitelů podle schématu rozdělení na tribuny. Při nedodržení sektorizace a nevyužití správného vstupu nebude možné na stadion projít! Prosíme, dodržujte to.

Pokud víte, že se na utkání nemůžete s permanentkou dostavit, zkuste ji půjčit někomu, kdo může jít. Budeme potřebovat každého fanouška v náročných zápasech!

OD 22. ČERVNA 2020 BUDE PLATIT NAVÝŠENÍ POČTU Z 500 NA 1000 LIDÍ NA SEKTOR. NICMÉNĚ PŘI ZACHOVÁNÍ OBSAZENÍ KAŽDÉ DRUHÉ SEDAČKY OB JEDNU ŘADU, TEDY 1/4 KAPACITY STADIONU. PRO STADION STŘELNICE SE TEDY NIC NEMĚNÍ!

ROZDĚLENÍ NA JEDNOTLIVÉ TRIBUNY A VSTUPY

• majitelé PLACENÝCH permanentek (týká se i permanentek označených cenou PARTNER) na TRIBUNU A - SEKTOR A + B půjdou hlavním vstupem 1 přes turnikety a dále vstupem A a B na tribunu
  • všichni majitelé permanentek na TRIBUNU B (ZÁPAD) mohou přijít na utkání. Otevřeny budou oba vstupy (3) na tribunu, ale pouze jeden stánek s občerstvením.
  • majitelé permanentek do sektoru VLAJKONOŠI DOMÁCÍ mají k dispozici místa na tribuně C-JIH. Na tribunu se dostanou POUZE vstupem 4 z ulice Vrkoslavická.
  • majitelé neplacených permanentek na tribunu A (označených cenou GRATIS, KARTA a TEAM) mají k dispozici tribunu C-JIH. Na tribunu se dostanou POUZE vstupem 4 z ulice Vrkoslavická.

Je opravdu nutné, abyste dodržovali nastavené rozdělení. Jedině tak můžeme vyhovět všem permanentkářům, abyste mohli být na obou zápasech nadstavby FINÁLE FORTUNA:LIGY. Nezapomeňte, že jinými vstupy se na stadion nedostanete!

Grafické rozdělení jednotlivých vstupů najdete také v obrázku pod textem. Kliknutím na obrázek zobrazíte jeho originální velikost.

Author Martin Bergman