Mládež
19
duben
2019

Ohlédnutí za zimním obdobím kategorie U10


Naši žáčci z kategorie U10 nás nyní reprezentují na turnaji v německém Berlíně. Trenér Libor Řezníček se otočil za zimním obdobím. Na dálku držíme palce !!

Ahoj Libore, nyní jste na turnaji v Berlíně, mohl by ses ohlédnout za Vaší zimou ? Nastínit jaká byla podzimní část a co Vás čeká výhledově ?

Zimní období jsme převážně strávili po halách a tak jsme se také zaměřili na všeobecný rozvoj pohybových schopnosti a rozvoj síly formou úpolových cvičení s cílem “dokonale ovládej své tělo”. Účastnili jsme se několika halových turnajů,kde jsme vždy obsadili přední příčky. Dále jsme volili venkovní přátelské utkání s rozdílnou herní obtížnosti se zapojením všech 20 hráčů v kádru a s různým počtem hráčů v poli.V minulém týdnu nám začala jarní část sezóny v KP U 11 kde zcela určitě chceme navázat na podzimní velmi úspěšnou šňůru 10 utkání bez porážky , ale hlavně se opět chceme prezentovat velmi dobrým projevem hry. Preferujeme a chceme být silní na míči v soubojích 1x1 s dobrou kombinační hrou založenou na rychlém přechodu do útočné fáze a kreativitou všech hráčů. Chceme a nejvíc nás baví střílet branky což potvrzuje 540 branek v 12 utkáních podzimní části KP. Nyní nás čeká prestižní několika denní turnaj v Německém Berlíně na který jsme byli pozváni díky velmi dobré reprezentaci klubu v loňském roce na turnaji v Kolíně nad Rýnem moc se už těšíme. Preferuji každoroční mezinárodní turnaj, což je skvělým zážitkem nejen pro kluky,ale našim úkolem je i perfektní prezentace našeho klubu a porovnání dovednosti našich kluků se špičkou Evropy. V současné době je tým velmi kompaktní.

Co by jsi nyní aktuálně vyzdvihl u tvé kategorie ?

Co bych vyzdvihl ? Až neskutečnou zapálenost kluků a pozor jedné dívky !! do hry jako takové, jejich obrovský chtíč se neustále zlepšovat a být lepším hráčem prostě to jak jsou celkově nastavení. Dále určitě obětavost a vzájemný respekt všech,kteří jsou součástí celého týmu kam určitě patří i rodiče. Naši fotbalovou cestou chceme kráčet společně. Snažíme se vybudovat a propojit kladný vztah ve smyslu Klub- trenér- hráč - rodič což považujeme za základní kamen fungování týmu jako celku.

Děkujeme Liborovi za fotky do galerie, krátké shrnutí podzimní/zimní a aktuální práce a moc držíme palce na turnaji v Berlíně !

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.