Aktualita
13
červenec
2017

Nikola Janković přestoupil do Jablonce!


Pravý obránce ze Srbska Nikola Janković nebude v Jablonci hostovat. Na sever Čech přestoupil z NK Krško a podepsal na Střelnici dvouletý kontrakt!

Čtyřiadvacetiletý obránce zažil v české lize půlrok, kdy v Jablonci hostoval z NK Krško. Po vydařeném působení během jarní části sezony, kdy se zapracoval mezi stabilní členy základní sestavy, přišel další krok pro srbského fotbalistu. Nikola Janković do Jablonce přestoupil a podepsal smlouvu na dva roky do 30. června 2019.

„Jsem spokojený, že jsem v Jablonci podepsal smlouvu. Byl jsem tady na hostování půl roku, kdy jsem se dobře seznámil s hráči i prostředím a pochytal jsem hodně českých slovíček. Chtěl bych vedení klubu poděkovat za důvěru a těším se na další spolupráci. Budu makat ještě víc, abych prokázal kvalitu a pravidelně hrál první ligu,“ řekl po podpisu obránce Nikola Janković, který bude i nadále intenzivně pracovat také na vylepšení svých jazykových znalostí. „Něco už jsem se stihl naučit. Třeba pohovory s trenérem mám v češtině a nepotřebuji překládat. Učím se češtinu i doma a pomáhají mi i spoluhráči,“ dodal Janković.

Profil Nikoly Jankoviće

Narozen: 7. 1. 1993

Výška: 179 cm

Váha: 69 kg

Počet zápasů v české lize: 12/2 asistence

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.