Mládež
únor

Mladší dorost U16 zakončil MVM v Boleslavi

K poslednímu zápasu v semifinálové skupině MVM zajížděl Jablonec do Mladé Boleslavi. Od prvních minut to bylo velice ostré utkání a domácí jablonecké dorostence opět porazili.

Ml. Boleslav - FKJ U16 6:0 (0:0)

Sestava: Reiner - Jodas, Malý, Jelínek, Řezníček - Drda, Wagenknecht, Šťovíček, Bodi, Svrček, Jandura

Střídající: Polák, Erban, Bína, Novák, Kochánek, Plechatý

Domácí měli více ze hry a Jablonec se pokoušel o rychlé brejky, zejména po levé straně, kde působil domácím problémy rychlý Jandura. Nutno říct, že poločasová remíza 0:0 byla zásluhou štěstí a skvělých zákroků jablonecké defensivy, často až na brankové čáře. Ve druhém poločase se opakoval už téměř klasický scénář, kdy se po obdrženém gólu Jablonecká hra totálně rozsype a gólů v naší síti pak přibývá. Tentokrát se podařilo Boleslavským, překonat Reinera v jablonecké bráně 6x a tak se konečné skóre zastavilo na stavu 6:0 pro domácí. Naše 16ka se tak s Memoriálem Vlastimila Marečka rozloučila nejhorším výkonem a v konečné tabulce si nepřipsala ani bod při skóre 4:32.

Komentář trenéra: "Mrzí mě, že se s touhle soutěží loučíme a navíc asi nejhorším výkonem ze všech odehraných utkání. Dnes byl soupeř jasně lepší a zaslouženě zvítězil. Přesto celkově beru naší účast za velmi přínosnou a poučnou. Všichni soupeři nám ukázali v čem zaostáváme. Nezbývá nám nic jiného než dál tvrdě se zaujetím trénovat a čekat na další konfrontaci."