Mládež
26
únor
2019

Mladší dorost U16 zakončil MVM v Boleslavi


K poslednímu zápasu v semifinálové skupině MVM zajížděl Jablonec do Mladé Boleslavi. Od prvních minut to bylo velice ostré utkání a domácí jablonecké dorostence opět porazili.

Ml. Boleslav - FKJ U16 6:0 (0:0)

Sestava: Reiner - Jodas, Malý, Jelínek, Řezníček - Drda, Wagenknecht, Šťovíček, Bodi, Svrček, Jandura

Střídající: Polák, Erban, Bína, Novák, Kochánek, Plechatý

Domácí měli více ze hry a Jablonec se pokoušel o rychlé brejky, zejména po levé straně, kde působil domácím problémy rychlý Jandura. Nutno říct, že poločasová remíza 0:0 byla zásluhou štěstí a skvělých zákroků jablonecké defensivy, často až na brankové čáře. Ve druhém poločase se opakoval už téměř klasický scénář, kdy se po obdrženém gólu Jablonecká hra totálně rozsype a gólů v naší síti pak přibývá. Tentokrát se podařilo Boleslavským, překonat Reinera v jablonecké bráně 6x a tak se konečné skóre zastavilo na stavu 6:0 pro domácí. Naše 16ka se tak s Memoriálem Vlastimila Marečka rozloučila nejhorším výkonem a v konečné tabulce si nepřipsala ani bod při skóre 4:32.

Komentář trenéra: "Mrzí mě, že se s touhle soutěží loučíme a navíc asi nejhorším výkonem ze všech odehraných utkání. Dnes byl soupeř jasně lepší a zaslouženě zvítězil. Přesto celkově beru naší účast za velmi přínosnou a poučnou. Všichni soupeři nám ukázali v čem zaostáváme. Nezbývá nám nic jiného než dál tvrdě se zaujetím trénovat a čekat na další konfrontaci."

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS | Nastavení cookies

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.