1
prosinec
2014

Klub přispěl na Zelený život


Při nedělním utkání Jablonce s Plzní vyvrcholila sbírka Nadačního fondu Zelený život, který spojil opět všechny týmy SYNOT ligy. Tentokrát nadace podpořila Kryštofa B., který trpí spinální maskulární atrofií. Hráči Jablonce spolu s vedením klubu přispěly nadaci na tento projekt částkou 10.000,- Kč.

Synot liga 2014/15 | 16.kolo


1
:
2
0:0

Branky JAB: 66. Jan Kopic

Branky PLZ: 52. Stanislav Tecl, 90. Radim Řezník


Šek s vybranou částkou předal zástupkyni Nadačního fondu Zelený život Michaele Veselé před utkáním s Plzní zraněný obránce Vít Beneš. „Jako hráči vnímáme fakt, že ne každému se poštěstí mít možnost užívat si života. A pokud existuje možnost, aby se Kryštof vyléčil, určitě mu na léčbu moc rádi přispějeme,“ řekl ze celou kabinu obránce Beneš a kromě šeku daroval Kryštůfkovi také dres podepsaný všemi hráči.

Kryštof B. navštívil se svou rodinou jablonecký zápas podzimu a sledoval tak nešťastnou porážku domácích „I za tu krátkou dobu jsme poznali, že jsou Kryštůfek i celá jeho rodina pozitivně naladěni, což je v jeho situaci hrozně důležité. Za celý klub mu přejeme hodně štěstí a co nejlepší průběh léčení,“ dodal obránce zelenobílých.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS | Nastavení cookies

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.