This text will be replaced
červen

Kapitán Tomáš Hübschman pokračuje!

Kapitán FK Jablonec Tomáš Hübschman bude také v sezóně 2022/2023 oblékat zelenobílý dres! V Jablonci prodloužil smlouvu o další rok!

Před koncem soutěžního ročníku se ve fotbalové veřejnosti spekulovalo o tom, jestli zůstane čtyřicetiletý zkušený záložník na hřišti nebo se přesune do managementu klubu. Sám kapitán v tom má jasno. „Jsem rád, že to dopadlo tak, že můžu být pořád v kabině a pokračovat na hřišti a mít to ve svých nohách. Samozřejmě, kanceláře jsou pěkný, ale furt mě to táhne sem do kabiny,“ říká člen Klubu legend české ligy a autor pěti ligových branek v České republice.

„Na novou sezónu se změnil trenér, se kterým jsem byl v kontaktu a cítím z něj, že chce, abych pokračoval v kabině i na hřišti. To byl jeden z rozhodujících momentů. A samozřejmě zájem klubu a můj osobní pocit,“ dodává Tomáš Hübschman, který v pondělí 20. června odstartuje letní přípravu pod trenérem Davidem Horejšem.

Tomáš Hübschman je odchovancem Sparty Praha, kde začal již v pěti letech. Prošel si všemi kategoriemi letenského týmu až do dospělého fotbalu. Svou ligovou premiéru zažil v barvách Jablonce v sezoně 2000/2001, když na severu Čech hostoval ze Sparty.

V Jablonci se stal nedílnou součástí sestavy týmu a vrátil se po sezoně zpět do Sparty. V roce 2004 odešel na desetileté angažmá do ukrajinského velkoklubu Šachtar Doněck, odkud se v roce 2014 vrátil do Jablonce. Při svém druhém působení v týmu na Střelnici se stal kapitánem mužstva a nyní ho čeká další sezóna v zeleném dresu.

Děkujeme, že jsi stále s námi, kapitáne! Hodně štěstí!