This text will be replaced
Aktualita
8
červen
2022

Kapitán Tomáš Hübschman pokračuje!


Kapitán FK Jablonec Tomáš Hübschman bude také v sezóně 2022/2023 oblékat zelenobílý dres! V Jablonci prodloužil smlouvu o další rok!

Před koncem soutěžního ročníku se ve fotbalové veřejnosti spekulovalo o tom, jestli zůstane čtyřicetiletý zkušený záložník na hřišti nebo se přesune do managementu klubu. Sám kapitán v tom má jasno. „Jsem rád, že to dopadlo tak, že můžu být pořád v kabině a pokračovat na hřišti a mít to ve svých nohách. Samozřejmě, kanceláře jsou pěkný, ale furt mě to táhne sem do kabiny,“ říká člen Klubu legend české ligy a autor pěti ligových branek v České republice.

„Na novou sezónu se změnil trenér, se kterým jsem byl v kontaktu a cítím z něj, že chce, abych pokračoval v kabině i na hřišti. To byl jeden z rozhodujících momentů. A samozřejmě zájem klubu a můj osobní pocit,“ dodává Tomáš Hübschman, který v pondělí 20. června odstartuje letní přípravu pod trenérem Davidem Horejšem.

Tomáš Hübschman je odchovancem Sparty Praha, kde začal již v pěti letech. Prošel si všemi kategoriemi letenského týmu až do dospělého fotbalu. Svou ligovou premiéru zažil v barvách Jablonce v sezoně 2000/2001, když na severu Čech hostoval ze Sparty.

V Jablonci se stal nedílnou součástí sestavy týmu a vrátil se po sezoně zpět do Sparty. V roce 2004 odešel na desetileté angažmá do ukrajinského velkoklubu Šachtar Doněck, odkud se v roce 2014 vrátil do Jablonce. Při svém druhém působení v týmu na Střelnici se stal kapitánem mužstva a nyní ho čeká další sezóna v zeleném dresu.

Děkujeme, že jsi stále s námi, kapitáne! Hodně štěstí!

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS | Nastavení cookies

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.