leden

Janković a Štěpánek jsou zranění

Dvě rány pro obranu Jablonce přišly na soustředění v Portugalsku. Nejprve se zranil pravý obránce Nikola Janković a během pátečního utkání také stoper David Štěpánek. Oba hráče čeká dlouhá přestávka.

U obou hráčů došlo k poranění kolene, přesněji zkřížených vazů. Oba hráče čeká operace a několikaměsíční rehabilitace. Nikola Janković v sobotu dopoledne již odcestoval z Portugalska a David Štěpánek se přesune do České republiky v nejbližší době.

"Rok se nám zranění vyhýbala, ale teď během týdne dva křížové vazy, což je hodně nepříjemné. Navíc na pozicích, kde jsme ty hráče potřebovali a chtěli mít zdvojené posty. Mrzí mě ztráta obou, bohužel se nám teď zranění nevyhýbají. Výsledek zápasu jde nyní trochu do pozadí. Přišli jsme o dva hráče a jsem z toho rozčarovanej a naštvanej," komentoval situaci ohledně dvou zraněných hráčů trenér Petr Rada.

Oběma hráčům přejeme brzké uzdravení a rychlý návrat na hřiště. Držte se, kluci!