Jablonec vyrazil na herní soustředění do Itálie

Jablonečtí fotbalisté dnes časně ráno odcestovali na herní soustředění do Itálie. V jakém složení se celek trenéra Davida Horejše vydal na cestu a co vše ho na soustředění čeká?

V brzkých ranních hodinách odcestovali jablonečtí fotbalisté autobusem do italské oblasti Gitschberg Jochtal, kde se budou pilně připravovat na nadcházející ročník FORTUNA:LIGY.

Kromě nácviku herních prvků a variant čekají na hráče také tři přípravné zápasy s velmi zajímavými soupeři. Už nyní máme potvrzené dva týmy z italské Serie A! První z nich se odehraje už tuto sobotu 16. července s jedenáctým týmem loňského ročníku italské ligy US Sassuolo.

Ze soustředění vám tradičně nabídneme bohatý informační servis, tak sledujte náš web a sociální sítě.

Kádr pro herní soustředění:

Brankáři: Jan Hanuš, Adam Richter, Jakub Surovčík

Obránci: Patrik Haitl, Jan Krob, Jakub Martinec, Matěj Polidar, Michal Surzyn, David Štěpánek, David Heidenreich (o jeho působení se jedná)

Záložníci: Michal Černák, David Houska, Tomáš Hübschman, Vojtěch Kubista, Miloš Kratochvíl, Tomáš Malínský, Dominik Pleštil, Jakub Považanec, Adam Ritter, Tomáš Smejkal, Pavel Šulc, Vladimir Jovović

Útočníci: Jan Chramosta, Davis Ikaunieks, Václav Kadlec, Jan Silný, Václav Sejk

Přípravné zápasy na herním soustředění:

16.7.2022 – US Sassuolo (od 17 hod.)

19.7.2022 – soupeř v jednání

21.7.2022 – Spezia Calcio