Aktualita
12
květen
2017

Informace pro fanoušky na Podještědské derby


V Podještědském derby v Liberci se dá jako každý rok očekávat bouřlivá kulisa a stejně jako v předchozích utkáních jistě dorazí početná skupina našich jabloneckých příznivců. Pokud se chystáte v sobotu na stadion U Nisy, jistě oceníte důležité informace.

ePojisteni.cz liga 2016/2017 | 28.kolo


1
:
1
0:0

Branky LIB: 47. Radim Breite

Branky JAB: 90. Mirzad Mehanovič


Stadion

Název: U Nisy

Kapacita stadionu: 9.900 míst

Rozměry hřiště: 105 x 68 m

Otevření: 1934

Umístění sektoru hostů: Sektor "Klín vlajkonoši hosté" a sektor F na západní tribuně (vstupem č. 7)

Vstupenky

Cena vstupenky do hostujícího sektoru: 100,- Kč (bez možnosti dalších slev), kompletní ceník k náhledu zde.

Předprodej: Vstupenky do sektoru hostů budou v prodeji v den utkání na pokladně za Západní tribunou (příchod od Energomontáží), která bude otevřena od 13:30 hodin.

Brány stadionu se budou otevírat už dvě hodiny před výkopem.

Dopravní spojení

GPS navigace: mapy.cz / google maps

Vlakem: Nejjednodušší způsob dopravy je přidat se k jabloneckým vlajkonošům, kteří odjíždějí vlakem z nádraží v Jablonci v 13:57. Více o celém výjezdu zde.

Parkoviště: Ideální je využít parkoviště u cyklostezky za Západní tribunou (vjezd od Energomontáží) a po vyčerpání jeho kapacity přilehlé ulice. Dodržujte prosím instrukcí policie a pořadatelské služby.

Dopravní omezení: Vzhledem k několika dopravním omezením v celém Liberci doporučujeme pro všechny fanoušky, kteří se chystají cestovat auty, aby počítali s časových zdržením a většími kolonami.

MHD: Ke stadionu U Nisy se nejlépe dopravíte autobusovou linkou č. 12 a vystoupíte na zastávce Dožínková.

Bezpečnostní informace

Při vstupu na stadion budou prováděny důkladné bezpečnostní kontroly se zaměřením na vnášení pyrotechniky, požití alkoholu a návykových látek. Je tedy nutné přijít s dostatečným předstihem před utkáním (vstup otevřen ve 14.30 hodin). Platí zákaz vnášení jakékoliv pyrotechniky. Zapálení pyrotechniky řeší HZS, pokuty jsou od 2.000 do 20.000 Kč podle druhu pyrotechniky.

Osoby, které jakýmkoliv způsobem poruší platný Návštěvní řád FC Slovan, nebudou vpuštěny na stadion nebo budou případně vyvedeny ze sektoru bez nároku na vrácení vstupného. Na věšení klubových vlajek je k dispozici předem určené místo v horní a dolní části sektoru. Na jiných místech není možné z bezpečnostních důvodů vlajky věšet. Sektor pro hostující fanoušky je vybaven dostatečným počtem toalet pro muže i ženy. Sektor má také vlastní oddělené stánky s občerstvením.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.