Fotbalistky opět aktivně u pohárového postupu!

Po postupovém duelu Poháru FAČR mezi FK Baumit Jablonec a AC Sparta Praha do semifinále soutěže asistovala děvčata přípravky, žákyň a dorostenek zeleno-bílého klubu také u postupu svých mužských vzorů do samotného finále prestižního podniku!

Při odvetě semifinále Poháru FAČR na jablonecké Střelnici mezi FK Baumit Jablonec a FK Mladá Boleslav opět aktivně pomáhaly i fotbalistky. Stejně jako o kolo dříve v duelu s pražskou Spartou byly žákyně a dorostenky klubu rozestavěny okolo hřiště, aby v průběhu hrací doby podávaly hráčům míče pro hru. Tentokráte se této role ujala dvanáctka děvčat ve složení Kateřina Srnová, Tereza Horáková, Michaela Chládková, Veronika Janková, Nikola Valentová, Valerie Suchánková, Simona Balická, Anna Tomešová, Lucie Ničová, Simona Farbárová, Eliška Živělová a Kateřina Sixtová.

Nebylo to však v rámci tohoto svátečního duelu ze strany zeleno-bílých fotbalistek vše. Další čtyři veliké naděje jabloneckého dívčího fotbalu z týmové přípravky dovedla před zahájením utkání jako doprovod na hřiště doslova za ruku domácí borce! Léňa Kopalová přivedla do hry gólmana Vlastu Hrubého, Maky Šilhánová stopera Luďka Pernicu, Agy Růžičková záložníka Ruslana Mingazova a její sestra Adi Růžičková útočníka Martina Doležala.

Děvčata z přípravky, žákyň a dorostenek tak svou troškou také přispěla k velikému úspěchu FK Baumit Jablonec v podobě postupu do finále Poháru FAČR!

Author Jan Štol