Rozhovor
20
březen
2017

Dvougólový Zrelák se cítí líp a líp


Útočník Adam Zrelák si dočkal v utkání s Jihlavou premiérových tref v zelenobílém dresu. Dvěma přesnými zásahy pomohl k vysoké pětibrankové výhře a jak prozradil v rozhovoru, cítí se líp a líp.

ePojisteni.cz liga 2016/2017 | 21.kolo


5
:
0
2:0

Branky JAB: 37. Vít Beneš, 42. Adam Zreľák, 58. Adam Zreľák, 66. Ondřej Mihálik, 71. Michal Trávník

Branky JIH:


Vstřelil si první dva góly v jabloneckém dresu. Jaké to jsou pocity?

Určitě super. Mám skvělou náladu a za první dva góly jsem moc rád. První jsem dal ramenem, ale takové góly padají a touhle brankou jsem to zlomil. Při druhé brance jsem šel se stoperem po míči, ale ten uklouznul a najednou jsem tam byl sám. Hodil jsem si balon dopředu, dostal jsem se před brankáře. Pálil jsem k tyči a gólman to stačil pouze tečovat. Navíc jsme vyhráli 5:0, takže pocity jsou krásné. Teď by to chtělo v tom pokračovat.

Jihlava hraje o záchranu. Jaký to byl soupeř?

Věděli jsme, že hraje o záchranu a že tady nemá co ztratit. Snažili jsme se kontrolovat hru a vstřelit první gól, což se nám podařilo. Potom jsme postupně dali v prvním poločase druhý a třetí a už jsme Jihlavu zlomili. Na konci to už bylo vše v naši režii a za 5:0 jsme všichni rádi. Dnešní vysoká výhra by nás neměla uspokojit a určitě jedeme dál.

Po těžkém a dlouhém zranění ses potřetí po sobě dostal do základní sestavy. Cítíš na sobě, že to jde pořád nahoru?

Z počátku to pro mě bylo těžké, ale každým zápasem se cítím líp. Dneska k tomu přišly i góly, takže věřím, že můj výkon půjde stále nahoru a budu pomáhat mužstvu.

V týdnu jste vyhráli v odloženém zápase s Hradcem. Teď jste doma vysoko porazili Jihlavu a asi se cítíte na to, abyste stoupali stále výš a výš.

I když obě mužstva hrála o sestup, tak to byly těžké zápasy a jsem rád, že jsme je zvládli. Teď si v reprezentační pauze trochu oddychneme a po ní jedeme dál. Kam až, to se ukáže.

Ty si moc neoddychneš, čeká tě reprezentační zápas hráčů do 21 let za Slovensko.

To máte pravdu, ale přesto se těším. Navíc v reprezentaci nejsem z mančaftu sám, jsou tam i Trávník a Mihálik. Hrajeme přátelák proti Česku, takže nás čeká derby.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.