Mládež
16
říjen
2019

Dorost U19 si na domácím hřišti poradil s Admirou


V utkání 10. kola České ligy starší dorost FK Jablonec zaslouženě porazil pražskou Admiru 3:0 (1:0) a pokračuje tak ve vítězném tažení v soutěži.

Česká liga dorostu U19 | 10.kolo


3
:
0
1:0

Branky JAB: 27.Malimánek, 75.Körber, 80.Podzimek

Branky ADV:


První gól mohl padnout už ve druhé minutě, ale z akce Malimánka a Coufala se jen rozezněla pravá tyč branky hostů a střela z odraženého míče byla sražena na roh. V 11. minutě z hranice vápna vystřelil Matějka, ale Fialu nezaskočil. Podobně uspěl v 18. minutě i Drescher. V 27. minutě vysunul Podzimek doprava Malimánka, který rychle postoupil do vápna a střelou po zemi nedal gólmanovi Bartoňovi šanci – 1:0.

V 59. minutě Fiala bezpečně odebral míč pronikajícímu Drescherovi. V 60. minutě Bartoň srazil na roh prudkou ránu Horáčka. V 67. minutě se předvedl brankář hostí, když dokázal vždy odrazit postupně tři střely domácích. Pak přišly chvíle Admiry, kdy se její hráči natlačili na domácí polovinu hřiště. Z tohoto tlaku vytěžili jen dva rohové kopy a jeden trestný kop. V 75. minutě Podzimek prošel s míčem až do vápna a přesně našel na středu vápna Körbera – 2:0. Třetí branku domácí vsítil v 80. minutě sám Podzimek, který nejprve vyslal vpravo dopředu Váňu, který jen napálil míč do brankáře Bartoně. Váňa odražený míč posunul před branku dobíhajícímu Podzimkovi a bylo to 3:0. Hosté se v závěru pokusili alespoň korigovat skóre, ale tomu zabránil pozorný Fiala.

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.