Aktualita
22
červen
2022

Do Jablonce přichází útočník Václav Sejk!


Ze Sparty Praha přichází v krátké době druhý hráč! Útočník Václav Sejk bude v Jablonci působit na ročním hostování. Vítej v Jablonci!

„Jablonec vnímám jako kvalitní tým. V posledních letech se hrálo nahoře, minulý podzim ve skupině Konferenční ligy, takže hodně ambiciózní tým. Bohužel konec minulé sezóny nebyl podle představ klubu, ale doufám, že v téhle sezóně navážeme na tu předminulou a umístění bude podle toho vypadat. I s tím sem jdu, abychom hráli nahoře a byl to i pro mě v kariéře krok nahoru,“ říká dvacetiletý reprezentační útočník.

Václav Sejk je kmenový hráč Sparty, kam přišel v roce 2017. Debut v A týmu Sparty měl v roce 2021 v MOL Cupu a jaro 2022 strávil na hostování v Teplicích, kde vstřelil pět branek v 15 zápasech.

O působení Vaška v Jablonci se velkou měrou přičinil také trenér David Horejš, který nově vede tým Jablonce. A o působení Václava Sejka v týmu hodně stál. „Musím říct, že právě trenér Horejš mě přesvědčil pro cestu sem do Jablonce. Představil mi jeho plán a ambice. To se mi líbilo a líbí se mi jeho přístup, ať už ke mně nebo k celému týmu v Jablonci. To mě sem přimělo jít a jsem rád za tu šanci,“ vysvětluje své kroky Václav Sejk, který se v kabině potkal s parťákem Matějem Polidarem nebo spoluhráčem z reprezentace U21 Pavlem Šulcem.

Hodně štěstí v zelenobílém dresu, Vašku!

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS | Nastavení cookies

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.