Aktualita
26
leden
2017

Do Jablonce přestupuje Jakub Považanec


Jablonecký celek přivítá před odletem do Portugalska další posilu! Střed zálohy vyztuží Jakub Považanec, který přichází na přestup z Dukly Praha a v Jablonci podepsal smlouvu do 31.12.2019.

Jakub Považanec je rodák z Banské Bystrice, kde také začínal s fotbalem. V roce 2009 se probojoval do A týmu Banské Bystrice a od roku 2014 působí v České republice v týmu FK Dukla Praha, kde si připsal 72 startů a vstřelil 5 branek.

Figuroval také ve slovenské reprezentaci U21, která bojovala v roce 2013 o postup na evropský šampionát v baráži proti Nizozemsku. Vysněnou cestu na finálový turnaj ale slovenský tým nevybojoval. Dostal již také pozvánku do slovenského A týmu, když byl nominován na kvalifikační utkání proti Anglii na konci srpna 2016.

Urostlý defenzivní záložník se chtěl posunout o další krok dál ve své kariéře, a proto kývl na nabídku Jablonce k přestupu z pražského klubu. Na Střelnici podepsal dnes smlouvu do 31. prosince 2019 a potěšil tak nejen hlavního trenéra zelenobílých Zdeňka Kluckého. „Je to středový hráč, který se prosadil v Dukle Praha, pravidelně hraje v základní sestavě. Jakub Považanec je silný hráč, má ligové i reprezentační zkušenosti. Měl by nám určitě pomoct,“ řekl k nejnovější akvizici Klucký.

Profil Jakuba Považance

Datum a místo narození: 31. ledna 1991 v Bánské Bystrici

Post: defenzivní záložník

Národnost: slovenská

Výška: 181 cm

Váha: 78 kg

Dosavadní ligová bilance: 72 zápasů / 5 branek

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.