březen

Derby proti koronaviru! Přispět můžete i vy

Za normálních okolností by se v těchto dnech oba naše kluby chystaly na 53. ligové Podještědské derby, které mělo být na programu v rámci 27. kola FORTUNA:LIGY o prvním dubnovém víkendu. Jenže teď se místo prestižní fotbalové bitvy svádí jiný, a mnohem zásadnější boj, a to boj o lidské životy!

Nesvádí ho fotbalisté na zeleném trávníku, ale zdravotníci v nemocnicích. Jejich soupeř je bohužel obzvlášť zákeřný, a o to jsou jejich statečné a obětavé výkony obdivuhodnější! V tom boji jim všichni musíme aspoň symbolicky pomoct.

A proto jsme se rozhodli, že se v neděli 5. dubna 2020 od 15:00 uskuteční DERBY PROTI KORONAVIRU. Jeho účastníky se můžete stát i vy. Společně spustíme online prodej vstupenek na jabloneckou Střelnici, jako kdyby se Podještědské derby hrálo v původně plánovaném termínu. Koupí vstupenky v ceně 100 Kč přispějete Krajské nemocnici v Liberci na boj proti novému koronaviru. Věříme, že se v našem kraji najde dost lidí, kteří své zdravotníky v jejich zápase nenechají samotné. Pořiďte si svou vstupenku na derby proti koronaviru, pořiďte ji i svým blízkým. Nikdy nevíte, kdy někdo z nich pomoc zdravotníků bude taky potřebovat…

Prodej charitativních vstupenek začíná v pondělí 30. března 2020 v 10 hodin na internetovém prodejním portálu Ticketstream. Konec prodeje bude v čas konání našeho virtuálního derby, tedy v neděli 5. dubna 2020 v 15 hodin. Nakupovat můžete jednoduše z počítače nebo mobilu. Počet vstupenek na osobu není omezen, každý může přispět podle vlastních možností.

Střelnice sice v neděli zůstane zavřená a žádný fotbalový zápas se tam konat nebude, ale speciální elektronická vstupenka, která Vám přijde na e-mail a budete si ji moct vytisknout, Vám poslouží jako stálá připomínka toho, že když to bylo třeba, nezůstali jste v ofsajdu.

Do charitativní kampaně se zapojila také ticketingová společnost Ticketstream, která prodej vstupenek zprostředkovává. V rámci podpory společného projektu FK Jablonec a FC Slovan Liberec se Ticketstream vzdal 50% poplatků (5 Kč) za zprostředkování prodeje.

Srdečně děkujeme všem, kdo se zapojí!

FK Jablonec

FC Slovan Liberec