duben

Beneš s Pernicou znovu hráli prim

Kritické hodnocení si v průměru tentokrát vysloužili hráči Jablonce za svůj výkon v zápase v Mladé Boleslavi. Jako již tradičně vysoké známky dostala stoperská dvojice a tentokrát solidní hodnocení obdržel také pravý obránce Nikola Janković.

ePojisteni.cz liga 2016/2017 | 22.kolo

:

Branky MBA:

Branky JAB:

Hlasování se zúčastnili permanentkáři, kteří hodnotili jednotlivé hráče známkou 1-5 (5 jako nejlepší, 1 za nejhorší výkon).

Jeden z hlasujících od nás opět získává poukaz na zboží z fanshopu v hodnotě 100 korun. Nejrychlejší správnou odpověď odeslal v rámci pravidel permanentkář Tomáš Saal, kterému gratulujeme!

Zelený a stoperská dvojice s nejvyššími známkami

Průměrné známky hráčů podle hvězdičkového hodnocení permanentkářů za utkání FK Mladá Boleslav vs. FK Jablonec vypadají následovně:

Roman Valeš (2,2 *) - Nikola Janković (3,4 *), Luděk Pernica (4,1 *), Vít Beneš (4,2 *), Matěj Hanousek (2,6 *) - Tomáš Hübschman (2,4 *) - Michal Trávník (2,8 *), Martin Pospíšil (2,4 *), Mirzad Mehanović (2,1 *), Jaroslav Zelený (2,1 *) - Adam Zreľák (2,1 *).

Náhradníci s odehranými alespoň 20 minutami: Ondřej Mihálik (2,1 *), Lukáš Masopust (2,2 *).